October 2014

Jak vylepšit outfit? S doplňky Maia to jde snadno!

29. october 2014 at 18:23 | Lea Jennifer |  Fashion
Ráda vymýšlíš nejrůznější outfity a hraješ si s doplňky? Pak je tento článek přímo pro tebe :) Tentokrát jsem se zaměřila na eshop s doplňky www.doplnkymaia.cz. Za super ceny tam najdeš doplňky všeho druhu, nádhernou bižuterii i pestrobarevné šátky a šály. Některé kousky jsem sice viděla i v kamenných obchodech, ale asi tak třikrát dražší. Pozitivem je i přehledné uživatelské prostředí a rychlá dodací lhůta. A co jsem si v tomto eshopu vybrala já? Pojďte se mnou mrknout na fotky :)


Věci mi přišly zabalené v úhledné obálce s bublinkovou fólií, aby nehrozilo nějaké pochroumání po cestě :) Nesmí chybět ani vizitka e-shopu.


Z tohoto náhrdelníku mám snad největší radost :) Nějaký takový už jsem dlouho sháněla, navíc se mi skvěle hodí k lososovému tílku. Náhrdelník s trojlístky zakoupíte zde.


Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli tyrkysový nebo černý, ale sami vidíte, jaká barva nakonec vyhrála :) Měla jsem strach, aby při nošení držel tvar, naštěstí je všechno v pohodě. Zakoupit ho můžete zde.


A nakonec dárek pro ségru k Vánocům, ale pšššt! :) Doplňky Maia samozřejmě nabízí i něco pro rebelky, takže pokud ti sedí spíše punkrockový styl, nemusíš se bát, že by sis nevybrala. Je dlouhý 40 cm, takže vhodný i pro silnější zápěstí. Zakoupit ho můžete zde.

Recenze: Balzám na rty Baby Lips - odstín Peach Kiss

14. october 2014 at 14:22 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Když pominu rozsáhlou mediální kampaň ohledně Baby Lips, tak musím říct, že je tenhle balzám vážně docela fajn :) Na začátku jsem k tomu byla trochu skeptická, protože kosmetika propagovaná tímto způsobem stojí většinu za nic. Ale protože jsem ho dostala jako dárek k narozeninám, tak mi to prostě nedalo a vyzkoušela jsem. Voní fakt krásně, takže už kvůli tomu si ho na pusu matlám pořád :D Odstín se jmenuje Peach Kiss, což celkem i odpovídá (viz. nápis na horní fotce). Protože u balzámů pro mě barva není zase až tak důležitá, soustředila jsem se spíš na jiné vlastnosti.


Můj problém s balzámy je, že po čase mi začnou dělat rty ještě sušší, než je ve skutečnosti mám. Někde jsem četla, že kosmetické firmy to často dělají proto, abyste měli potřebu si kupovat další a další balzámy (= a oni tak na tom vydělali). Nevím, jestli je to můj případ, ale do teď se mi to stávalo zkrátka pořád. Baby Lips mě překvapil, protože u toho to zatím nepozoruji. Rty vydrží krásně hydratované po celý den. Líbí se mi i designové provedení obalu. Doufejme, že se nápis časem nesloupe.

Recenze: Nivea Zklidňující čistící micelární voda 3v1 a Zklidňující denní krém

7. october 2014 at 20:00 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Přináším konečně krásně kvalitní fotečky (k osmnáctinám jsem dostala nový foťák), tak doufám, že je vidět ten posun k lepšímu :) DMko mělo nedávno akci, při které se dali tyto dva výrobky pořídit dohromady za 129,- Kč, což je rozhodně skvělá cena a proto jsem neváhala :) Přestože už mám zkušenost, že všechny micelárky kromě Biodermy jsou na hovno na nic, i tak jsem se rozhodla vložit do Nivey důvěru. No, opět jsem se šeredně spletla. Svou závislost na micelárkách už si přestanu vybijet tím, že si budu pořád kupovat další a další, co jsou na trhu "nové" a místo toho prostě dám jednou za tři měsíce ty hříšný peníze za Biodermu :D Jinak se mi tady začnou hromadit desítky sotva použitých micelárek, které prostě neodličují ani za mák (dobře, možná bych se ještě nechala ukecat na Mixu :D).


Na týhle micelárce je všechno fajn. Až na to, že neodličuje. Vůně je taková přirozená, spíše nevýrazná, což je samozřejmě spíše k užitku (méně chemie). Na citlivou pleť mi také připadá celkem vhodná. Pleť po použití není napjatá, vysušená, ani nic takového. Na officiálním webu Nivey se píše, že "není nutné drhnutí". Já jsem svoje oči drhla dvacet minut a stejně jsem se obyčejné řasenky a stínů téměř nezbavila. Tahle "micelárka" by se hodila spíše jako pleťová voda pro citlivou pleť. Ale slibovat, že odlíčí bez drhnutí, když jsem si div nevyškrábala oči.. to mi přijde trochu jako klamná informace a rozhodně bych si tento výrobek už podruhé nekoupila.


O něco lépe je na tom tento zklidňující denní krém. Musím se přiznat, že ho používám i na noc, protože jeho konzistence je taková "akorát" - ani tuhá, ani řídká, což mi vyhovuje. Parfemace je opět jenom velmi jemná, spíše žádná. Zázrak to není, ale poskytne alespoň základní hydrataci a pleť sjednotí. Vstřebávání trvá trochu déle, tak pozor, aby jste pak do školy nevyrazili jako mastňáci :D Dala bych mu tak tři hvězdičky z pěti, protože nezklamal, ale ani neoslnil.