August 2014

Krém proti vráskám pod lupou: Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day

14. august 2014 at 10:43 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Před několika dny jsem se domluvila s mojí kamarádkou na kafe a babské drby. Protože Anka je specialistkou péče o kůži, chtěla jsem využít příležitosti a zeptat se jí, jak správně dbát o kůži a zda by se neměly užívat krémy proti stárnutí příliš brzy. Dnes se s Vámi podělím o to, co mi Anka poradila.

Když je Vám 20 let, můžete si myslet, že problém stárnutí kůže se Vás netýká. Ale to je největší omyl. Je to ten nejlepší čas, abyste začala s prevencí proti vzniku vrásek. Pokud se opalujete, užíváte příliš cukru, ponocujete nebo kouříte, plynutí času se stane více viditelné na Vašem obličeji. Ale existuje způsob, jak na to vyzrát. Správná péče o kůži Vám pomůže těšit se mladému a zdravému vzhledu tak dlouho, jak je to možné.

Anka mi prozradila své tajemství na pěkný vzhled - krém Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day.
Je doporučen osobám, které:
  • mají kůži zničenou sluncem,
  • přebývají v klimatizovaných místnostech,
  • chtějí opozdit vznik prvních vrásek,
  • prahnou zbavit se již existujících vrásek a jiných známek stárnutí, takových jako ztráta pružnosti nebo pigmentace pokožky
Rozhodla jsem se zjistit jeho účinek na sobě. Mohu se zbavit nepříjemných vrásek v koutcích očí a zabránit vzniku nových?

Zvolila jsem verzi krému na den (ikdyž firma Lagrend nabízí také krém na noc). Na den z toho důvodu, že kůže vyžaduje účinnou ochranu před sluncem, klimatizací nebo znečištěním ovzduší, které způsobují vysušení kůže a tím i tvorbu vrásek.

Krém Lagrend je možné v ČR koupit jen na internetu, ikdyž v jiných zemích je možná dostupný také v obchodech s kosmetikou. Pro mě je to plus, protože nerada ztrácím čas ježděním do obchodu a stáním ve frontách.
Toto je zpráva z bojiště a recenze krému

Krém: Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day
Užívání: na den
Obsah: 50 mlZásilku mi kurýr doručil 3 dny po objednání na interentu (Anka mi poslala link, který použila při nákupu Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day). Krém je v elegantní skleničce a celkem hezky se prezentuje na poličce. Jeho obsah je lehký (a zároveň není vodnatý) a velmi příjemný. Vůně jemná.
Ráno jsem očistila obličej, tak jako vždy a namazala první porci krému.

Dojmy?

Dávno jsem neužívala krém, který se tak roztírá! Dříve jsem užívala různé hydratační krémy, ale žádný nezanechal tak příjemný pocit. Velmi pozitivně mě zaskočilo, že s každým pohybem prstu po kůži jsem pociťovala, że mizí dojem stahování a kůže se stává krásně navlhčená. Krém se nakonec vstřebal celkem rychle a pleť zůstávala výrazně navlhčená a vyhlazená - až bylo příjemné se jí dotýkat. Žádné válcování a mazání po obličeji!

Samozřejmě - přes sliby reklamních sloganů - vrásky v koutcích očí nezmizely hned :) Ale musím přiznat, že kůže byla jakoby více odpočatá a svěží, a zarudnutí, se kterými se běžně budím, menší. A to nejdůležitější - nebyla mastná a ucpaná.

Krém jsem užívala měsíc. A musím přiznat, že Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day je jedním z mých letošních kosmetických objevů. Díky němu se má kůže značně zlepšila. Vrásky v koutcích očí zmizely, a nové se již neobjevují :-)

Zde je krátké shrnutí:
  • Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day je možné dnes koupit pouze na internetu
  • balení má 50 ml, ale z toho, co vidím, je efektivní
  • působí komplexně a pečuje o pokožku: hydratuje, vyživuje, eliminuje pigmentaci a problémy se suchou pokožkou
  • vyhlazuje vrásky
  • ideálně se hodí jako základ pro make-up
Důležitá informace: krém se zdá být bezpečný pro alergiky - moje kůže je hypercitlivá a díky tomu jsem musela vyhodit mnoho kosmetických přípravků. Ale Lagrend nezpůsobil žádné alergické reakce.

Vady?

Vady vidím pouze ve způsobu reklamy. Reklamy zbytečně nabízejí vyhlazení vrásek během několika dnů, což jsou neuvěřitelné sliby, které mohou znechutit svědomitější klientky. A krém je opravdu prvotřídní. Jestli Vaše kůže potřebuje hydrataci a regeneraci, krém Lagrend je skvělý výběr.

Proto s čistým svědomím doporučuji všem ženám, které chtějí získat mladistvý lesk :-) Jo a rozhodně dejte vědět, zda jste již samy zkusily!