May 2014

Less planning, more doing!

27. may 2014 at 18:28 | Lea Jennifer |  Fitness and health

Je čas posunout se v životě zase o kus dál, už delší dobu cítím, že spíš tak jenom postávám na místě a nejdu za ničím určitým. Dělá to většina z nás. Celý týden čekáme na víkend, celý rok čekáme na léto, dlouhé roky čekáme až nám bude patnáct, osmnáct, dvacet.. a myslíme si, že tím určitým milníkem se něco změní, že konečně začneme žít naplno. Jenže ten skutečný život ubíhá, zatímco my čekáme.

To bylo trochu z mého filozofického já na úvod.. a teď zase trochu mých "healthy lifestyle" postřehů :D Cvičili jste včera? A dneska? Já ano a doufám, že i vy zůstáváte TOTALLY STRONG. Zbožňuju jaro a léto, protože to kromě světla a tepla znamená, že se dá venku leccos vypěstovat. A tak teď ve velkým baštím domácí ředkvičky, salát a jahody

Ještě vás chci poprosit o podporu mojí kamarádky a zároveň blogerky Kai Pears, která se po roce a půl vrací zpátky k blogování. Možná si jí někteří vybaví z webu Krásná.cz, kam už ale taky docela dlouho nepřispěla. Každopádně bude určitě moc ráda za všechny návštěvy a povzbuzující komentáře :)