Velký seriál o vůních Miss Sporty: 2.díl – Morning Baby

27. march 2014 at 15:15 | Lea Jennifer |  Perfumes

Značku Miss Sporty a její dekorativní kosmetiku zná z drogérií asi každá dívka. Nyní ale Miss Sporty přišla s novinkou v podobě čtyř nespoutaných vůní ve čtyřech originálních provedeních. Každá z nás je odlišná, máme jiné povahové rysy, jiné zájmy a jiné životní cíle. Možná, že patříš mezi pohodové sportovkyně, kterým neunikne žádné dobrodružství a život je pro ně jedna velká výzva. Tvoje kámoška je zase věčná lamačka klučičích srdcí a ráda na sebe strhává pozornost? A starší ségra má ráda eleganci a smyslnost? Nebo si prostě jen všechny tři rády užíváte života naplno? Ať už jedno nebo druhé, v nové řadě vůní si vybere prostě každá! :)


V minulém díle jsme si představily vůni Miss Sporty - Clubbin Proof. V dnešním díle je na řadě její oranžová sestřička, která nese název Morning Baby. Už od pohledu mi bylo jasné, že je pro mé ráno opravdu jako dělaná. Nevím jak vy, ale protože obvykle vstávám za tmy, neoplývám po ránu zrovna tou nejlepší náladou. A tak potřebuji něco, co mi dodá energii a vykouzlí úsměv na tváři bez zbytečné námahy. Kdo by řekl, že to "něco" najdu v téhle vůni. Stačí se tak dvakrát až třikrát navonět a hned je ze mě úplně jiný člověk! :)


Nezapomínejte, že vaše vůně dělá den! Stejně jako na nějakou večerní společenskou událost použijete jinou vůni, tak ani ráno to přece neodfláknete první vůní, kterou na poličce najdete. Ta správná ranní vůně musí být energická, pulzující a jedinečná. Prostě taková, aby si ji zapamatoval i ten krásný blonďák, kterého potkáváš každé ráno cestou do školy ;) A přesně taková Morning Baby je.


Nejvíce v ní cítím citrusy a santalové dřevo, ale to je samozřejmě individuální záležitost čichových buněk každého z nás :D S výdrží je na tom stejně jako Clubbing Proof - stačí se ráno navonět a budeš ji cítit celý den :) Jak jsem zmínila, Clubbing Proof je můj osobní favorit, ale Morning Baby jí pěkně šlape na paty. Takže pokud pátráš po nějaké nové svěží vůni pro jaro a léto, právě jsi ji našla.

Samozřejmě přidávám i kompletní složení vůně:

Hlava: bergamot, pomeranč
Srdce: květ pomerančovníku, pivoňka
Základ: kosatec, bílé pižmo, santalové dřevo

Do komentářů mi prozraď, jestli už si na tyhle čtyři nové vůně narazila v obchodě a jaký v tobě vyvolaly první dojem :)
 

1 person judged this article.

Poll

Kterou z blogových platforem bys hodnitol/a nejlépe?

Blog.cz
Blogspot
Tumblr
E-stránky
Webnode
Jiná
Nemám blog

Comments

1 Tweety Tweety | 5. april 2014 at 20:06 | React

Mám doma :)

2 Ketrin Ketrin | Web | 5. april 2014 at 20:11 | React

pekne fotky :)

3 Lucíík Lucíík | Web | 9. november 2016 at 22:11 | React

Oranžovou jsem měla doma. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama