February 2014

YOLO FOOD - Jaké je to moje?

9. february 2014 at 19:38 | Lea Jennifer |  Food
http://data1.whicdn.com/images/100616715/large.jpg

YOLO = You only live once (Žiješ jen jednou)
Takže jsme u jídla, které sice nepatří mezi úplně ty nejzdravější, ale v rámci motta YOLO si ho čas od času každý z nás dopřeje. Život je příliš krátký na to, abychom si museli některá jídla odříkat jen kvůli váze :) Možná se mi to říká snadno, když jsem štíhlá od přírody, ale přesto myslím, že čas od času to nikomu neuškodí. Jedno tučné jídlo vás ještě neudělá tlustými, stejně jako vás jedno zdravé jídlo neudělá hubenými. Ráda si v komentářích přečtu, jaké jsou ty vaše NEJ jídla, nehledě na jejich kalorickou hodnotu :) Pokud není uvedeno jinak, tak jsou fotky z weheartit.com.

❤️

Mekáč
Ať čtu sebevíc článků a odhalení o tom, z čeho všeho vyrábí tento slavný fastfoodový řetěz svoje jídlo, dosud mě občasná chuť na jejich cheeseburger nebo hranolky nepřešla :D K výrobě a složení se vyjadřovat nebudu, nevidím do toho a tak mi to ani nepřipadá správné. Samozřejmě nevěřím, že by plátky masa byly ze 100% hovězího, kuřecího nebo vepřového, jak se asi snaží zákazníkům namluvit, ale přesto si jednou za čas do Mekáče prostě zajdu :)

Mmm

Bílá čokoláda
Jsem milovníkem jakéhokoliv druhu čokolády, ale musím říct, že nejvíc to u mě vede bílá čokoláda, která vlastně ani čokoládou není, protože v ní není určený podíl kakaového másla a vyrábí se hlavně ze sušeného mléka a tuku. Nejlepší vyrábí Milka a Orion :)

Nom-Food! | via Tumblr

Tortilla s kuřecím masem a tatarkou
V jistých variantách by se dala tortilla považovat i za zdravé jídlo, ale s horou tatarky (která je tam fakt důležitá :D) asi rozhodně ne. Jedno z mých nejoblíbenějších jídel vůbec. Není náročné cenově ani na přípravu. Akorát musíte být při jídle opravdu hbití, aby vám z tortilly nikde nic nevypadlo ani neukáplo, jako se to obvykle stává mně :D