September 2013

Laky na nehty - The best of September

26. september 2013 at 21:59 | Lea Jennifer |  Nail polish

Jací jsou moji tři zářijoví favorité v odstínech laků na nehty? Myslím, že se vám budou líbit :)

1) Nail Polish by H&M, odstín 33 (Peach me soon), 49,- Kč

Ačkoliv na fotce vypadá tak zvláštně oranžově, vězte, že je to způsobeno nepěkným umělým světlem od lampičky a ve skutečnosti je to nádherná světle meruňková :) To tak, když jsem se jednou motala ve víru odpoledních nákupů, a u poklady v H&M spoustu laků ve výprodeji za necelou padesátikorun, no tak ten jsem tam přece nemohla nechat :D :( Na nehtech vydrží tak 4 dny, pak se začíná nepěkně loupat a dál už to všechny známe. Za tu cenu ale stejně spokojenost.

2) Essence colour&go, odstín 146 (That's what I mint!), 39,- Kč

Asi trochu opožděně, ale prostě jsem vášni pro mentolovou barvu propadla až teď. Měsíce jsem ji chudinku odsuzovala, než jsem objevila tenhle úžasný odstín. Na nehtech vypadá prostě skvěle a navíc mi připomíná léto. Asi jako všechny laky od Essence moc nevydrží, prostě paráda na pár dní.

3) Essence nude glam, odstín 05 (Café olé), 39,- Kč

Nude lak jsem sháněla delší dobu, až jsem objevila odstín, který mi konečně vyhovuje. Koupila jsem ho v německém DMku, i když je samozřejmě k dostání i v Česku. Vím, že už jsem ho sem snad do nějakého miničlánečku dávala, ale myslím, že si zaslouží více pozornosti, proto mu dopřejme druhou chvilku slávy :) Na tomhle odstínu miluju, jak ho můžete elegantně sladit úplně se vším.

A jací jsou vaši zářijoví favorité? :)

Otevření zrekonstruovaného DMka a moje nákupy

21. september 2013 at 17:56 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Protože nám v Budějcích na měsíc zavřeli DMko v OC Igy kvůli rekonstrukci, byla včera ohromná sláva, když ho znovu otevřeli. Ke každému nákupu jste mohli dostat zadarmo tašku DM (takovou tu velkou nákupní s držátkama, jestli mě chápete :D) a navíc z každého nákupu Vám odečetli 20% ceny. No zkrátka úžasná akce, kam jsem musela okamžitě zatáhnout i přítele :D Co všechno jsem nakonec v DMku nakoupila?


Miluju tuhle úžasnou, krásně vonící edici Ultra Doux od Garnier. Jak šampóny, tak kondicionéry jsou něco úžasného a vlasy jsou po nich dokonale hebké <3 Navíc nejsou vůbec drahé, nedávno jsem viděla v akci šampón + kondicionér za 70 korun, samostatný kondicionér mě stál myslím okolo 40 korun.


Dvě řasenky Essence Get Big Lashes za 50 korun, tuhle sadu jsem tam prostě nemohla nechat! :D I když jsem si týden před tím koupila řasenku od Dermacolu (viz níže), na tyhle jsem prostě slyšela spoustu chvály, za tu cenu, no neber to :) Vlevo obyčejná, vpravo voděodolná.


Něco málo z mého prázdninového stravování

15. september 2013 at 13:36 | Lea Jennifer |  Food

Vlevo: Kuřecí nudličky na kari v celerové omáčce, hranolky, obloha
Uprostřed: Tortilla se salátem, rajčaty a sýrem feta
Vpravo: Ceasar salát s kuřecím masem na přírodno a česnekovým dipem

Přestože o prázdninách je zdravé stravování trochu horší (kvůli všemu tomu cestování a podobně), nebudu se vymlouvat a přiznávám, že jsem často zhřešila (například fotka vlevo :D O:)) První školní týden jsem se třídou strávila na biologicko-zeměpisné exkurzi ve Slovinsku + Chorvatsku pod stanem, kde jsme si vařili sami, a o to horší to bylo, protože jsme každý den žili z polotovarů, které zalijete vodou. A přiznejme si, že být celý týden o ovesné kaši a cereálních tyčinkách, to taky nejde :D Nevadí, s novým školním rokem se zkusím opět zajet do svých stravovacích návýků a cvičení :)


Vyhlášení prázdninové giveaway o velký kosmetický balíček

11. september 2013 at 18:39 | Lea Jennifer |  Giveaway
Dnes máme 11.září 2013, což znamená vyhlášení giveaway o velký kosmetický balíček Bioderma + Balea. Jak jsem slíbila, pozice losovatele se zhostí web Random.org, který vybral následující vítězku. Tímto gratuluji a v nejbližší době ji budu kontaktovat ohledně zaslání balíčku :)