May 2013

Dubnový ladybox? Veganská kosmetika i boj proti celulitidě.

13. may 2013 at 22:17 | Lea Jennifer |  Cosmetics


V pondělí 22.dubna mi na mobilu blikla esemeska, že můj Ladybox byl odeslán a zítra ho mám čekat doma. Těšila jsem se na to celé dva dny a teď už můžu říct, že oprávněně!

Přestože většina ví, v čem tkví kouzlo Ladyboxu, opakování je matka moudrosti. Ladybox je první česká a slovenská krabička krásy, neboli beautybox, která vychází každý měsíc již od srpna loňského roku . Vždy v něm najdeš několik plných nebo cestovních balení a několik vzorků známých značek (jak českých, tak světových). Zkrátka za jednotnou cenu dostaneš každý měsíc balíček výrobků, které bys jinak neměla odvahu si koupit, nebo si možná ani nevěděla o jejich existenci. Navíc jejich hodnota často několikanásobně přesahuje cenu Ladyboxu, takže se to opravdu vyplatí :-)
Po otevření sytě růžového balíčku na mě vykoukla o něco světlejší krabička s logem Ladyboxu, kterou určitě nebudu vyhazovat - ba naopak, využiji ji třeba jako skladiště laků na nehty :-)


Uvnitř balíčku na mě pak čekal zapečetěný dopis. Bojovala jsem s touhou kouknout se nejdříve na výrobky a pak až si ho přečíst, ale nakonec jsem se přemohla a opravdu nejprve otevřela dopis. Úsměv na tváři mi vykouzlila fotka rtěnky značky MeMeMe, tajně jsem totiž doufala, že v balíčku najdu nějakou tu dekorativní kosmetiku. Po přečtení dopisu jsem se už konečně vrhla na výrobky samotné, a proto bych se s tebou nyní ráda podělila o své dojmy.


MeMeMe rtěnka v odstínu Elektra (plné balení)
V dopise jsem si přečetla, že právě tento produkt byl v mém Ladyboxu personalizovaný. Při objednávce Ladyboxu totiž vyplňuješ dotazník, ve kterém tě čekají například otázky na odstín tvé pleti, nebo zda nosíš raději přírodní odstíny rtěnek, či výrazné. A jak můžeš vidět na fotce, zvolila jsem v dotazníku výrazné odstíny. Ještě jednu zajímavost na začátek přidám - značku MeMeMe můžeš koupit v ČR pouze v Ladyobchodě. Musím přiznat, že když jsem ji otevřela, trochu jsem se zděsila. Snad nikdy jsem neviděla takhle svítivě výrazný odstín a ještě k tomu jsem si nebyla jistá, jestli se k mým červeným vlasům bude hodit. Nakonec mě ale rtěnka opravdu mile překvapila a od doby co mi Ladybox přišel, už má čestné místo u mě v kabelce. V dopise se o rtěnce píše "Dopřejte si plnou nálož nebo jen lehký dotek barvy...", což bych snad ani lépe nevyjádřila. Pokud nechceš zase tolik vyčnívat, stačí nanést menší množství rtěnky a přetřít bezbarvým leskem. Garantuju ti, že tvé rty nikdy nebyly hezčí (a navíc vydrží na rtech opravdu dlouho!) :-)