April 2013

Jaké jsou nové zbraně od Biodermy proti akné?

28. april 2013 at 12:13 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Jsem opravdu ráda, že Bioderma se opět vrátila k tomu, co jí prostě jde a kvůli čemu ji zbožňuje milióny dívek po celém světě, totiž ke kosmetice na akné. Sébium Global slibuje novou generaci v péči o mastnou pokožku s akné. Na tomhle krému/gelu mi postupným používáním začalo vyhovovat to, že není určen jen na něco, ale naopak se dá použít jako podklad pod make-up, jako péče na noc i jako ranní krém na probuzení :) Co bych dále vyzdvihla, je jeho schopnost vyzmizíkovat jizvy a jiné stopy pod akné, zkrátka úžasně zregeneruje pleť. Překvapivě je mírně parfémovaný, na což u Biodermy nejsme úplně zvyklé, ale vůně je to celkem milá a nevtíravá. Na officiálních stránkách Biodermy se píše, že má výbornou toleranci, ale v tomhle mě bohužel zklamal. S přicházejícím jarem je u mě rýma v plném proudu a mám od ní pěkně poškrábané okolí nosu. Samozřejmě, že úmyslně jsem na tohle místo Sébium Global nenanášela, ale prostě stane se, že pár molekul Sébium Global se tam dostalo a pěkně to pálilo :( To je asi jediná věc, ve které mě tento výrobek zklamal. Z pěti hvězdiček mu čtyři patří.

Druhá věcička, která byla v balíčku od Biodermy, je tento Sébium AI Korektor. V některé z předešlých recenzí, ve kterých jsem mluvila o transparentním make-upu Bioderma, jste se mohly dozvědět, že ten mi do noty zrovna dvakrát nesedl. Proto bylo na místě menší zděšení, když jsem po rozbalení před sebou zaregistrovala tento korektor. Nakonec ale celkem překvapil. Skrývá v sobě hned dvě věci, jak můžete vidět na fotce. Ta zelená hmota ve víčku napravo je zmíněný korektor. Ptáte se proč je zelený? Kdysi jsem na internetu četla, že právě zelená je opticky pro maskování nedokonalostí tou nejlepší volbou. Bereme-li tedy v úvahu, že zelený korektor ještě budeme něčím přetírat, samozřejmě :D A to se dostávám k samotnému tónovacímu krému, který je uvnitř tuby. Zelený korektor totiž použijete pouze na samotné akné, pupínky, jizvičky a tak dále, zatímco tónovacím krémem přetřete celý obličej. Skvělá vychytávka, že? :) U téhle věcičky se mi opravdu líbí, že můžete sjednotit jak léčbu akné, tak jeho zakrytí a zároveň pleť nebudete dusit. Tónovací krém obsahuje glukonát zinku, který nejen, že zmatňuje pleť, ale navíc má antibakteriální účinky. A ještě jednu výhodu navrch přihodím, tento výrobek opět obsahuje ve víčku zrcátko :)

Summer's coming!

20. april 2013 at 19:17 | Lea Jennifer |  Diary

Novinky ohledně Krásné: S kratšími i delšími mezipauzami se snažím poslední půlrok se sebou něco dělat, pravidelné čtenářky ví. Aktuálně skromně doporučuji svůj nejnovější článek na Krásné - Cvičení, které totálně promění tvoji postavu za pár dní. Je o známé cvičitelce Pilates - Cassey Ho - která je z LA a na Youtube má přes milion odběratelů. O tom, proč je to cvičení tak úžasné a co mě na tom baví, se dočtete ve zmíněném článku.
Novinky ohledně blogu: 1) Spolupráce s Ladyboxem - mám domluvenou spolupráci, můžete se v budoucnu těšit na recenze :) 2) Dorazily novinky od Biodermy, o kterých jsem psala v předchozím článku, též budou recenze :) 3) V budoucnu se na blog chystám dávat více článků o fitness a zdravém životním stylu, to jen tak abyste věděli, proč se vrátit :D 4) Mám nafocených spoustu fotek do Food diary, ale zatím jsem se nedokopala je sem na úkor času na cvičení dát :( Sorry babies.
Novinky ohledně mě: Ve středu jsme s přítelem oslavili půl roku, dostala jsem krásnou kytku ("tááákovejhle puget", jak řekla jeho babička :D). Nezdá se, ale je to celkem dlouhá doba. Jsem ráda, že to se mnou přežil a hlavně, že je mi ve všem oporou O:) I jeho rodina je na mě moc milá, zkrátka ideální vztah (musím zaťukat, abych nic nezakřikla..). O to horší je to ve škole, známky jsou rapidně dolů, budu ráda, že prolezu (jestli). Naštěstí kolektiv moc fajn, sice je jasné, že ze 30 lidí vám nemůžou úplně všichni sedět, ale mám okruh přátel, kteří mi prostě sedí a přes prázdniny mi budou chybět.

Bioderma představuje novinky z řady Sébium na nedokonalosti pleti

7. april 2013 at 16:23 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Nemohla mi uniknout, že Bioderma nás opět překvapila dvěma novými produkty - Sébium Global , což má být intenzivní péče o pokožku s akné a pak Sébium AI Korektor. Nejsme ani v polovině roku a Bioderma už letos stihla přijít s několika novinkami (Matricium, BB krém, transparentní make-up), což prozrazuje, že je mezi zákazníky stále oblíbenější a i u mě má za to spoustu plusových bodů. Osobně jsem na tyto nové produkty zvědavá, tak snad brzy čekejte recenzi :)