March 2013

Jeden můj vzácný fotočlánek, co nového po zimě, a o včerejším svátku.

23. march 2013 at 14:01 | Lea Jennifer |  Diary

Od té doby co mám instagram (můj profil zde), jsem si zvykla všechno ve svém životě fotit. Teda úplně všechno ne, ale většinu nových věcí ano. Spoustu fotek v hrozné mobilní kvalitě bude tedy i smysl tohoto článku, plus vám k tomu jako bonus přidám i nějaký super inteligentní a vtipný komentář od mé skvělé osoby :D (y)

Na fotce v úvodu článku vidí většina z vás svíčku, ti slabozrací zřejmě jen rozmazaný žlutooranžový oblouk. Svíčka značky Manufaktura, kterou jsem si poslední dobou celkem oblíbila a v jejich obchodě oblejzám docela často O:) Svíčku jsem dostala jako jeden z dárků k včerejšímu svátku (ano, věřte, že Leona = Lea). Tím také chci poděkovat těm, kteří si vzpomněli a psali mi do zpráv na FB stránce tohoto blogu, potěšilo mě to :) Vy, kteří ještě nejste fanoušci, honem to napravte! :D


Jelikož svátek je výborná příležitost k focení, ještě chvíli u něj zůstaneme. Na této fotce je výše zmíněná svíčka ještě v původním stavu a balení (vpravo) a vlevo kosmetický balíček značky Bourjois. Jelikož jsem tuto značku ještě neměla příležitost vyzkoušet, moc se na to těším + samozřejmě vám napíšu recenzi :) Jedná se o antistresový sprchový gel a odličovací ubrousky.

Šíleně dlouhej článek o kosmetice aneb tři nové výrobky od Biodermy pro extra citlivou pleť

3. march 2013 at 9:19 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Ahoj holky, dneska takhle při nedělním ránu mám chuť podělit se zatím o několikatýdenní zkušenosti ohledně novinek od Biodermy, které mi nedávno dorazily :) Jde o tři výrobky z řady Sensibio (pro citlivou pleť), konkrétně Sensibio AR (pro citlivou pleť se sklonem k začervenání) - micelární voda, BB krém a kompaktní make-up. Kdybych je měla seřadit na pomyslném žebříčku, dopadne to následovně:

1) BB krém
2) micelární voda
3) kompaktní make-up

Na omluvu toho make-upu, on za to možná nemůže, protože na mé pleti nevypadá přirozeně žádný make-up, takže se tím zase úplně neřiďte, protože jeho součástí je krásné zrcátko! :D Micelárka by byla první, ale jelikož na její zázračné účinky už jsem si navykla, tak mě více ohromila novinka, kterou jsem ještě od Biodermy nevyzkoušela, BB krém.