November 2012

DO IT YOURSELF: Inspirace podle www.we♥it.com

28. november 2012 at 19:19 | Lea Jennifer |  Inspiration

Tyhle úžasné DIY návody se mi válí ve složce už hrozně dlouho. Kdo lajkuje tento blog na FB, určitě si všiml, že jsem je pár měsíců zpátky přidávala i tam. A kdo ještě není fanouškem, ať se moc moc stydí a rychle to napraví tady! :)
Jinak 13.prosince bych měla jet do Prahy na focení k módním článkům od Krásné. Teda ještě to nikdo kromě mě a přítele neví, tak doufejme že mě rodičové pustí :/ :D
Když už o té Krásné mluvím, prosím aby jste klikli tady a tady, stačí to jenom otevřít a zase zavřít, nic víc není potřeba. Pomůže mi to k jisté odměně, tak mi to prosím prosím přejte :D Slibuju, že za to budu víc aktivní a plánuju i nějakou tu giveaway! :)
Věčný kosmetický problém - vyschlá řasenka!

25. november 2012 at 12:33 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Není snad častější kosmetický problém, než je právě vyschlá řasenka. Jsi schopna investovat do nich stovky korun, ale ať je sebekvalitnější, vždy po pár týdnech ztratí svou konzistenci. A ty pak znovu trávíš dlouhé minuty v drogérii s přesvědčením, že s touhle už se ta známá story opakovat nebude. Zapomeň na to, mám pro tebe celkem tři jednoduché návody, které vrátí tvé řasence vitalitu!

Tip číslo 1: S hydratačním krémem
Začnu tím úplně nejjednoduším a nejsnadněji prověditelném kdekoliv. Budeš potřebovat pouze svůj hydratační krém (nehledej žádný speciální, prostě ten, který používáš ráno a večer). Nanes menší množství na kartáček od řasenky a pěkně ho celý obal. Poté ho vrať zpátky a jemně ho vevnitř otři o stěny, aby se smíchal se zbytky náplně. Zopakuj zhruba třikrát. Musím říct, že účinek tohoto návodu mě opravdu překvapil, protože má oblíbená řasenka, které už jsem dávala sbohem, je nyní jako nová. A navíc, teď už tě nemůže vyschlá řasenka překvapit na táboře nebo na dovolené, protože trocha krému se vždycky někde najde :-)

Tip číslo 2: Lázeň v horké vodě
Další celkem časově nenáročný a účinný návod, jehož podstata je ve fyzice. Že z tebe není zrovna fanynka tohoto předmětu? To přece vůbec nevadí :-) Stačí do hrnečku nalít vařící vodu a dobře uzavřenou řasenku v ní nechat 15 minut "relaxovat". Jak už sis asi dala dohromady, náplň se díky teplu tak trochu rozteče a řasenka ti bude znovu dobrým pomocníkem. Pokud máš čas a chuť, zkus zkombinovat oba dva zmíněné tipy pro ještě lepší výsledek.

Tip číslo 3: Kombinace očních stínů a vazelíny
Tento návod už bude trochu náročnější, ale jistě oceníš jeho účinek. Budeš potřebovat oční stíny v barvě tvé řasenky (takže předpokládejme černé) a vazelínu, kterou při nejhorším nahraď olivovým olejem nebo obyčejným polotučným mlékem. Z těchto dvou ingrediencí udělej směs, kterou pak v menším množství dostaň k vyschlé náplni a promíchej. Sice trochu náročnější, ale dlouhodobě účinné! :-)

Dá se vyschnutí předejít?
Na závěr si položme otázku, zda jde vyschnutí řasenky při každodenním používání zabránit. Moje kosmetička mi kdysi radila zbytečně kartáčkem do náplně "nepumpovat" ve snaze nabrat jí co nejvíce, protože se tím dovnitř zbytečně dostává vzduch, který má za následek oné vyschnutí. Určitě se také nespoléhej na podezřelé levné řasenky z tržnic nebo časopisů, raději se v drogérii koukni po cenově dostupných značkách, jako je Essence, Balea, Regina, Miss Sporty a podobně.

Bioderma vyvinula první a jedinečnou řadu Matriciane, která pomáhá obnovit přirozené mechanismy pokožky!

4. november 2012 at 19:05 | Lea Jennifer |  Cosmetics
A je to tady! Bioderma představila jednu z nejočekávanějších řad tohoto roku, řadu Matriciane, která je zaměřaná na prevenci a redukci vrásek. Přesněji řečeno, produkty z této "červené" řady, by vám měly pomoci v boji proti hlubokým rýhám, vráskám na čele, jemným rýhám či mimickým vráskám. Aby se ještě podtrhla mimořádnost Matriciane, vytvořila Bioderma pro tuto řadu dokonce vlastní web!

Zmíněný web rozhodně stojí za návštěvu, protože mimo to, že se vám zde představí všechny produkty z řady Matriciane, můžete také získat pouhou registrací zdarma Matrix Beuaty set a k tomu ještě budete automaticky zařazeni do slosování o jednu ze 100 cen! Web nabízí i možnost diagnostikovat si svou vlastní pleť a aby toho nebylo málo, konají se zde online chaty se zajímavými hosty, jak odborníky na pleť (Ing. Jana Steinbauerová, Bc. Tereza Marschnerová..), tak nejrůznějšími celebritami (blogerka Petra Vančurová, modelka Agáta Hanychová..).