Snadné odlíčení smíšené pokožky: Bioderma Sébium H20

9. october 2012 at 19:19 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Problémy s pletí. Snad nejdiskutovanější téma na každém dívčím webu. Zapomeň na utěšující věty typu "až vyrosteš, tak se to spraví". Proti akné, černým tečkám i jiným nedokonalostem pleti se v dnešní době už dá bojovat mnoha způsoby. Já to zkusila Biodermou, a to bych doporučila i tobě. V tomto článku ti představím jeden z nejlepších odličovacích výrobků od Biodermy na smíšenou pleť - Bioderma Sébium H2O.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvíjí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.

V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Sébium. Ta je ze všech řad Bioderma tou vůbec nejvhodnější pro dospívající. Pokud je tvá pleť mastná, lesklá, ztrácí jemnost a akné je na denním pořádku, určitě to bude stát za zkoušku!

Micelární roztoky (vody) najdeme téměř v každé řadě, kterou Bioderma vyvinula. Já sama si je nemůžu vynachválit - odlíčení pro mě nikdy nebylo snažší a k tomu pleť krásně vyčistí bez nepříjemného pálení a svědění. Navíc má každá z nich ještě neodmyslitelné výhody určené svým zařazením do jedné z řad.

Sébium H2O micelární roztok není výjímkou. Jemně čistí pokožku prostřednictvím mikroemulze nečistot, aniž by ji vysušila. Obsahuje aktivní čistící složky, které čistí pokožku do hloubky a navíc ještě patentovaný komplex Fluidactiv®, který reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu. Navíc nedržádí oči, je nekomedonní a pokožkou dobře tolerovaný. Neodmyslitelná výhoda je, že tento výrobek můžeš používat každý den, ráno i večer.

Ani tato micelární voda mě u Biodermy nezklamala a s nadšením jí přidávám do své sbírky. Po měsíčním užívání pociťuji, že pleť už není zdaleka tak mastná jak bývala, zejména na čele, nose a bradě. Odličovací účinek také perfektní, již s menším množstvím roztoku se dá dosáhnout šetrného odlíčení. V kombinaci s touto micelární vodou užívám i Sébium Zmatňující fluid, o kterém jsem psala zde, a moje pleť od té doby prošla opravdu velkou změnou k lepšímu :)

Sébium H20 micelární vodu zakoupíš v lékárnách v 250 ml balení za 349,- Kč.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bekky Bekky | Web | 19. october 2012 at 22:06 | React

Všichni si ji chválí, i mě láká, ale bohužel ta cena je na mě trochu moc.. pěkná recenze :-)

2 Zuz Zuz | 3. february 2013 at 20:12 | React

Kvalitní, ale drahá. Jelikož nemám pproblémy s pletí, netrápí mně akné apod. pro mně zbytečnost. Ale jestli někdo trpí akné myslím, že se to vyplatí. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement