October 2012

Taneční nemusejí být pohroma!

21. october 2012 at 12:33 | Lea Jennifer |  Free time

S příchodem podzimu nenastává jen začátek nového školního roku, ale pro mnohé z nás také taneční kurzy.
Pro některé dívky je to příležitost zjistit, že otrhané džíny a tenisky mohou klidně vyměnit za šaty a slušet jim to bude pořád, ne-li víc. Čekají tě "taneční" také, ale máš ohledně nich spoustu otázek? Rozhodně se za to nestyď, je to pro tebe úplně nová věc a je jasné, že pomalu ještě ani nevíš, do čeho jdeš. Připravila jsem pro tebe odpovědi na deset nejčastějších otázek, které nám čtenářky píší do poraden.

1) Co když to nebudu umět?

V pořádku, od toho taneční kurzy jsou. Pořadatelé počítají s tím, že budou pracovat se začátečníky a že většina z nich se s takovouto zkušeností setkává poprvé. Naučí tě základní kroky k nejznámějším tancům i pravidla slušného chování ve společnosti. Neuškodí, když si budeš přes týden opakovat kroky, které jste se již učili, protože čím bude druhů tanců přibývat, tím hůře si je budeš pamatovat.

2) Nemám tanečního partnera. Můžu chodit i tak?

I s tím se na "tanečních" počítá. Pokud nikde na přihlášce nebylo výslovně uvedeno, že se mohou přihlašovat pouze páry, nemusíš si s partnerem lámat hlavu. Stejně jako ty, i někteří kluci to raději nechají osudu, nebo zkrátka nemají nikoho, s kým by mohli jít, a tak si tam jistě brzy někoho do páru najdeš (případně budete rozděleni). V mnohých kurzech ale ani to není pravidlem a v rámci seznámení se s ostatními budou páry neustále prohazovat. S tím mám osobní zkušenost, na mých tanečních jsem s žádným klukem netancovala déle, jak dva tance ;)

E-shop s obuví, který nezklame

11. october 2012 at 19:13 | Lea Jennifer |  Fashion


S přicházejícím podzimem jsem vyrazila na obhlídku obchodů s obuví, abych měla představu, co je v nabídce. Měla jsem celkem jasnou představu, teplejší kozačky nebo polokozačky, které jsou vhodné do deštivého počasí a zároveň stylové. Přestože jsem nenáročná, obchody mě zklamaly a kromě loňské kolekce nenabídly nic uspokojivého. A tak jsem začala pátrat na internetu.

Mnoho lidí má z nákupu obuvi po internetu oprávněný strach. Noční můry jako volba špatné velikosti, rozdílný vzhled obuvi na fotce a v realitě nebo velká výše poštovného patří mezi nejčastější důvody, proč lidé raději tráví hodiny nakupováním bot v kamenných obchodech. Přitom to jde mnohem snadněji a bez rizika!

E-shop Rejnok obuv na svých stránkách nabízí více než 6000 modelů bot různých značek, v nejrůznějších kategoriích a podkategoriích, pro muže, ženy, i děti. Doručit si je můžete nechat Českou poštou nebo firmou PPL, přičemž vám budou doručeny do dvou pracovních dnů. S případnou reklamací nejsou žádné problémy, do 30 dnů lze boty zdarma vrátit s tím, že si je u vás vyzvedne zmíněná firma PPL.

Boty na podzim jsem vybírala v několika kategoriích - dámské polokozačky, kotníčkové boty, mokasiny, polobotky a kozačky. Vzhledově mě nejvíc zaujaly Deska boty dámské. Mají 8 centimetrů vysoký podpatek, který ale vypadá stabilně a navíc je na vnitřní straně zip, tudíž nehrozí žádné násilné, několikaminutové obouvání. Barva je typická šedá, která se k podzimu dokonale hodí a navíc jsou tyto boty dostupné ve velikostech 36 až 41.

Kvalitou mě pak nejvíce zaujaly Gabor polokozačky. Podpatek o něco nižší, než předchozí boty, pouze 7 centimetrů, ale přesto vypadají opravdu elegantně. Na vnitřní straně opět zip a barva temně černá, která se dá zkombinovat opravdu se vším. Jsou ze semišové kůže, čímž se jistě zavděčí i těm nejnáročnějším.

Nakonec mě zaujal ještě třetí pár bot. Protože i na podzim nás sluníčko občas navštíví, vybrala jsem si polobotky Elite blanc/fuschia. Za opravdu příznivou cenu se nabízí krásné květinové polobotky, které jako by nám chtěly připomenout odcházející léto. Ve velikostech 39 a 40 tak můžete mít osobitý a originální styl!

Snadné odlíčení smíšené pokožky: Bioderma Sébium H20

9. october 2012 at 19:19 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Problémy s pletí. Snad nejdiskutovanější téma na každém dívčím webu. Zapomeň na utěšující věty typu "až vyrosteš, tak se to spraví". Proti akné, černým tečkám i jiným nedokonalostem pleti se v dnešní době už dá bojovat mnoha způsoby. Já to zkusila Biodermou, a to bych doporučila i tobě. V tomto článku ti představím jeden z nejlepších odličovacích výrobků od Biodermy na smíšenou pleť - Bioderma Sébium H2O.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvíjí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.

V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Sébium. Ta je ze všech řad Bioderma tou vůbec nejvhodnější pro dospívající. Pokud je tvá pleť mastná, lesklá, ztrácí jemnost a akné je na denním pořádku, určitě to bude stát za zkoušku!

Účinný boj proti pigmentovým skrvnám: Bioderma White Objective H20 a Bioderma White Objective Sérum

6. october 2012 at 16:28 | Lea Jennifer |  Cosmetics


Pihy, pigmentové skvrny, mateřská znaménka, "divné fleky na kůži... každý tomu říká nějak jinak, ale pokud se tento problém rozroste na větší ploše naší pokožky, dokáže se stát nepěkným estetickým problémem. Naštěstí Bioderma vyvinula novou řadu, která účinně působí proti vzniku pigmentových skvrn a problémům s pigmentací. V tomto článku ti představím dva pomocníky - Bioderma White Objective H20 (micerální voda) a Bioderma White Objective Sérum.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvíjí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.

V tomto článku ti představím dva z produktů řady White Objective. O této řadě jsem na blogu ještě nepsala a tak má nyní svou premiéru. Věřím, že se snadno stane nejlepším pomocníkem všech dívek, které trápí nevzhledné pigmentové skvrny a nesjednocený tón pleti.