Nové věci v mém životě

23. september 2012 at 15:30 | Lea Jennifer |  Diary

Dlouho tu nebyl článek z mého deníku. Né dlouho jako dva týdny, ale dlouho jako od 22.dubna 2012. To je skoro půl roku. Deníček už si raději píšu do wordu a ukládám do šíleně tajné složky, však víte :D Není to tak, že bych se za ty věci styděla, nebo je před vámi tajila. Je to proto, že o tomhle blogu už ví celé mé široké okolí a jsou zkrátka věci, které si třeba rodiče číst nemusí, znáte to. Přesto ale zveřejněním pár novinek, které se v mém životě za tu dobu odehrály.


1) Střední škola - nový začátek.

Asi to nejdůležitější a pro mě zároveň také nejlepší je můj nový začátek v prváku na střední škole. O tom, jak to celé probíhalo, si můžete přečíst tady na Krásné, kde jsem shrnula celý svůj první týden. Je to tam boží. Né vážně, je to moje čtvrtá škola a líbí se mi na ní nejvíc z těch všech čtyř. Je to Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích. Ta škola má všechno, co jsem kdy chtěla, aby moje škola měla. Je velká, má skříňky, boží jídelnu, úžasný kolektiv ve třídě, je v centru města, není daleko od zastávky, učebny moderní.. prostě rozhodnutí pro tuhle školu bylo pro mě více než přínosné. Je jasné, že časem na ní asi najdu chyby, ale zatím se mi na ní opravdu líbí. V úvodu článku najdete fotku mojí nové třídy na adapťáku, já jsem jediná redhead na fotce, tak hledejte :D

2) Nová zkušenost - praktikantka

O prázdninách jsem byla na letním táboře, kam jsem jezdila šest let jako dítě, tentokrát ovšem jako praktikantka (tj. něco jako vedoucí k nejmenším dětem). I když mě to štvalo, byla sem unavená, nevyspalá a dostkrát jsem měla nervy v kýblu, byla to pro mě skvělá zkušenost do života a jsem za ní ráda. Příští rok jedu zase, tentokrát už budu vědět, jak na to! :)

3) Pár nepodařených vztahů

Tentokrát to ale výjímečně nebyla moje chyba. Jeden pouze dvouměsíční vztah přes prázdniny, který skončil.. no dobře, mojí chybou po příjezdu z tábora, kde jsem se prostě trochu změnila a zamilovala se do jiného úžasného kluka. Jo, asi jsem nikdy nebyla zamilovaná do kluka víc, než právě do něj a nebýt výjímečně chyby z JEHO strany, tak by to s ním asi nejspíš opravdu bylo na vážný vztah. Ale to už jsou jenom "kdyby".. No a teď jsem týden nezadaná. A štve mě to. A mám z toho depku, protože mám přecitlivělé období. Ale co, new day is new chance..

4) Nové bydlení

Jak pravidelné čtenářky vědí, mám rozvedené rodiče. Kvůli nové škole jsem se přestěhovala k tátovi, mám to o 80 km blíž. A nové bydliště znamená i nový pokojík. Samozřejmě né úplně nový, už jsem ho tam měla, ale jenom takový nezabydlený, protože jsem tam byla na pár dní v měsíci. Mám novou skříň, která je tak velká, že do ní ani nemám co dát (a to jsem myslela, že mám hodně oblečení :D) a navíc má ještě od stropu až na zem velké zrcadlo. Yees, tak jsem to vždycky chtěla. Zařídila jsem si tam i spoustu jiných nových věcí, ale to není tak důležité :)

5) Nový věk - sweet sixteen

Narodila jsem se na první podzimní den, což je podle kalendáře 23. září. Kdo sleduje aktuální datum ví, že dnes mám tedy šestnáct let. Celý život čekáte, až vám bude patnáct a myslíte si, jak se všechno změní.. ale upřímně, ono se nic nezmění :D Budete mít o 20 gramů těžší peněženku (nebo kolik váží občanka?) a možná vás rodiče konečně pustí na všechny ty akce, které vám do teď zůstaly skryty, ale taky si začnete uvědomovat, že je to všechno vlastně o úplně něčem jiném.. Ale to je zase jiný příběh. Šestnáctiletá Lea vám teď slibuje, že blog se dá znovu do pohybu! :)
 

2 people judged this article.

Comments

1 {VD-O Girls} píše Eli {VD-O Girls} píše Eli | Web | 28. september 2012 at 12:47 | React

Ano, dělám layouty na přání :) moc ráda ti ho udělám :) určitě máš nějaké požadavky, tak mi to prosím sepiš do mailu : vdonline@seznam.cz

já ti ten design udělám snad příští týden :)

2 Carolinn Morgan Carolinn Morgan | Web | 6. october 2012 at 15:52 | React

Takovéhle menší mezníky vždycky trošku změní život. Já jsem teď taky čerstvá studentka a od září mi připadá všechno úplně jiné. :)

3 Ivana Ivana | Web | 6. october 2012 at 16:08 | React

Děkuju:) Dřív jsem se vůbec v modelingu enchtěla pohybovat, ale jednou k nám do školy přišel scout z Elite a oslovil mě, to jsem byla ještě moc malá an to, abych to zkusila v elite a tak jsem si zkoušela hledat nějakou agenturu, kde berou i menší, udělala jsem si modelingový kurz(který není vůbec pro modeling důležitý!!! to jsem ale zjistila až potom) později jsem si chtěla najít nějakou lepší agenturu v Praze. Modeling dělám spíše jako koníček:)

4 Ivana Ivana | Web | 6. october 2012 at 16:11 | React

jinak to s těma klukama neřeš, buď ráda že nejsi nezadaná, teď si užívej(nemyslím ať si každej den s jiným, ale seznamuj se, získej si hodně kamarádů atd.) a Velký zrcadlo v pokojíku chci i já!:D

5 Lissa-Betta Lissa-Betta | Web | 13. october 2012 at 20:03 | React

Taky mě někdy až se*e, že si rodiče pročítají mé deníky na blogu:D Máš zajímavé a pěkné články:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement