September 2012

Nové věci v mém životě

23. september 2012 at 15:30 | Lea Jennifer |  Diary

Dlouho tu nebyl článek z mého deníku. Né dlouho jako dva týdny, ale dlouho jako od 22.dubna 2012. To je skoro půl roku. Deníček už si raději píšu do wordu a ukládám do šíleně tajné složky, však víte :D Není to tak, že bych se za ty věci styděla, nebo je před vámi tajila. Je to proto, že o tomhle blogu už ví celé mé široké okolí a jsou zkrátka věci, které si třeba rodiče číst nemusí, znáte to. Přesto ale zveřejněním pár novinek, které se v mém životě za tu dobu odehrály.

Dva noví pomocníci na smíšenou pleť: Bioderma Sébium Peelingový gel a Zmatňující fluid

22. september 2012 at 15:58 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Problémy s pletí.Snad nejdiskutovanější téma na každém dívčím webu. Zapomeň na utěšující věty typu "až vyrosteš, tak se to spraví". Proti akné, černým tečkám i jiným nedokonalostem pleti se v dnešní době už dá bojovat mnoha způsoby. Já to zkusila Biodermou, a to bych doporučila i tobě. V tomto článku ti představím dva mé skoro nejoblíbenější výrobky od Biodermy - Bioderma Sébium Mat Zmatňující fluid a Bioderma Sébium Peelingový gel.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvíjí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.

V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Sébium. Ta je ze všech řad Bioderma tou vůbec nejvhodnější pro dospívající. Pokud je tvá pleť mastná, lesklá, ztrácí jemnost a akné je na denním pořádku, určitě to bude stát za zkoušku!