Pro dokonale čistou pleť: Bioderma Hydrabio Peelingový krém

4. august 2012 at 9:09 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Zdravá a čistá pleť je snem mnoha dospívajících dívek. Bohužel její hrdou majitelkou je asi tak jedna ze sta. Naštěstí doba pokročila a s problematickou pletí už se dá bojovat. Existují krémy, pleťová mléka, čistící vody, séra, gely.. vědět ale tak, co z toho opravdu zabírá. O tom zase třeba jindy, dnes ti chci představit někoho, s kým budeš zase o krok blíž k tvé vysněné pleti ;) Představuji ti Bioderma Hydrabio Peelingový krém.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvijí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.


V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Hydrabio. Jak už název napovídá, zaměřuje se především na dehydratovanou pokožku, u které každodenní znečištění, stres a klimatické podmínky narušují buňkovou aktivitu pokožky. Ta se nedokáže v hlubších vrstvách utvářet a na svém povrchu udržet vodu, kterou ale potřebuje pro svoji přirozenou rovnováhu. Pokožka se tak stává citlivější , dehydratovaná a ztrácí svůj lesk. Naštěstí je tu Bioderma s řadou Hydrabio, která navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace a pomáhá budovat její vlastní obranné mechanismy.

Že se pleť musí čistit i do hloubky, o tom už jsi určitě slyšela. A nejlepší jsou na to bezpochyby peelingové výrobky. Pokud bych to měla napsat laicky, tak jsou to výrobky, které obsahují zrníčka či menší kuličky. Ty pak tvou pleť "obrušují" a zbavují jí starých odumřelých buněk. Dá se tedy říct, že po použití peelingu je tvá pleť jako znovuzrozená. U tohoto výrobku to platí zrovna tak! Hydrabio Peelingový krém obsahuje patentovaný biologický komplex Aquagenium, který stimuluje schopnost buněk pokožky v hlubších vrstvách vytvářet a na svém povrchu udržet vlhkost, která je nevyhnutelná pro rovnovážný stav pokožky.

Co se mi dále líbí je praktické balení, které s sebou snadno vezmeš na přespání ke kamarádce. Konzistence je skvělá, nestéká tam kam nemá a velmi pohodlně se nanáší. Po smytí tě čeká jemně čistá a vyhlazená pleť. Nakonec můj malý tajný tip: Zkus tento přípravek použít i na krk a dekolt, krásně ti tyto místa prokrví a budou vypadat přitažlivěji ;)

Tohoto zázračného pomocníka hledej v lékárnách, zakoupíš ho tam ve 75 mililitrovém balení za 409,-Kč.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lola-J Lola-J | Web | 9. august 2012 at 15:41 | React

Pěkná recenze. :-) S tímto peelingem jsem obzvlášť spokojoná. Mám doma taky ještě jeden peeling, od Avonu tuším, ale ten strašlivě pálí...zároveň tu pleť čistí atp., ale ten výsledek je hrůzostrašný, připadám si po něm jako tvrdý papír. :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement