May 2012

Oriflame: Vůně Amazonia pro něj a pro ni

28. may 2012 at 20:11 | Lea Jennifer |  Perfumes
Dneska mám pro vás takový článek 2v1, protože se bude týkat představení dvou vůní od Oriflame - Amazonia pro ni a Amazonia pro něj. O nové řadě Amazonia jsem se zmiňovala již v nedávném článku zde.

Protože většina čtenářů tohoto blogu jsou dívky, pojďme se nejdříve podívat na vůni pro ni. První, co se mi vybavilo, když jsem si k této toaletní vodě přivoněla, byly prázdniny. Ta svěžest, volnost, svoboda, užívání si mládí. Působí jemně žensky, ale musím říct, že mi vydržela celý den. Jako další plus vidím její všestrannost. Využít ji můžeš jak na rande, tak do školy či společenskou událost. V mojí kabelce tahle vůně rozhodně má své místo!

Pokud si nevíš rady, co svému příteli k svátku nebo k narozeninám, je tu toaletní voda Amazonia pro něj. Již při prvním přivonění mě opravdu zaujala, přesně takhle by měl vonět dokonalý kluk, tak smyslně a hravě! :) A ještě k tomu se díky vůním Amazonia můžete skvěle doplňovat! :) Zaujmou i originální flakonky, které se budou na tvém kosmetickém stolku krásně vyjímat!


Čtyři vůně, čtyři města, čtyři styly: Elite models – Paris Baby

28. may 2012 at 17:25 | Lea Jennifer |  Perfumes

Modelingová agentura Elite models je přímo na špičce světových modelingových agentur. Zastupuje více než 750 modelek z pěti kontinentů. Říkáš si: "To je toho, nikdy jsem o nich neslyšela!"? Tak čti dál. Elite models zastupuje jména, jako jsou Cindy Crawford, Claudie Schiffer, Karen Mulder, Linda Evangelista nebo Naomi Campbell. A co víc, na internetových stránkách Elite models můžeš zkusit své štěstí i ty a přidat se k těmto slavným jménům!

Nechci tě tu ale popostrkovat do modelingového světa, nýbrž ti ukázat i jiné aktivity Elite models. Na trhu se totiž objevila nová řada vůní, které spadají pod tuto značku. A jak už název tohoto článku napovídá, jsou čtyři a jména nesou podle světových metropolí - Paříž, New York, Londýn a Rio! Stejně jako každé z těchto měst, mají i vůně Elite models odlišný styl. S vůněmi Elite models můžeš pocítit všechny! Pojďme se podívat na poslední z nich - Paris Baby!

AKCE Biodermy - sleva na balíček pro dehydratovanou pokožku

27. may 2012 at 20:33 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Pro dnešní večer vám přináším jenom takovou mini zprávičku o akci, kterou čerstvě přináší Bioderma. V lékárnách nyní najdete balíček dvou výrobků - Hydrabio Sérum (40 ml), což je intenzivní hydratační sérum na citlivou dehydratovanou pleť + Hydrabio Mousse (150 ml), což je čistící hydratační pěna. Doporučená cena balíčku je 549,- Kč.

Přijímačky 2012 - Jak to na nich vypadalo?

20. may 2012 at 21:24 | Lea Jennifer |  Free time
Takhle jsem se vymódila do slušnýho :D

Vzbudila jsem se docela s příjemným pocitem. Konečně je tu ten den, na který čekám tak dlouho. Konečně si můžu jít vybojovat vstupenku na mojí vysněnou školu. Konečně! Venku svítilo sluníčko, což mi hned dodalo dobrou náladu. Do přijímaček mi zbývaly asi tři hodiny, takže zatím jsem si ještě úplně neuvědomovala, jak moc mi na tom záleží a že už je to opravdu tady. Možná také proto, že střední škola, na kterou jsem si podala druhou přihlášku, mě již přijala, takže jsem přece jenom měla nějakou tu vnitřní jistotu. A samozřejmě jsem nezapomněla vstát pravou nohou, to přece nosí štěstí! :)

Novinky z katalogu Oriflame číslo 8

16. may 2012 at 19:49 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Jak jste se mohli dočíst v předchozím článku, navázala jsem spolupráci s webem Krásná s Oriflame. A právě dnes přináším první článek, který vás informuje o novinkách z katalogu Oriflame číslo 8 - úterý 15.5 - pondělí 4.6. 2012. Pokud vás tedy zaujme cokoliv z mého článku, neváhejte překliknout na web Krásná s Oriflame a vyplnit objednávku :)

Co je tedy u Oriflame nového? Pomalu se nám otepluje, což znamená, že mnoho z nás myslí na jakékoliv osvěžení. A proto Oriflame přichází s novou limitovanou edicí, která nese příznačný název Amazonia. Ponoř se do hlubin deštného pralesa a nechej se osvěžit vodní vůní Amazonky. Obklopí tě šumění vodopádů, paprsky slunce a atmosféra dobrodružných výprav do skrytých zákoutí tropického ráje. Řada Amazonia má v nabídce sprchový gel, tělový krém, mýdlo (tyto tři věci můžete mimochodem pouze za 99,- Kč po splnění jistých podmínek - nalistuje v katalogu stranu tři), toaletní vodu pro ni, pleťový krém, zklidňující pleťový sprej, zklidňující pleťový gel, toaletní vodu pro něj, sprchový gel pro něj a mnoho dalšího. Z doplňků pak tašku pro něj, sluneční brýle pro něj, pásek pro něj, kabelku pro ni, pareo pro ni, náramek pro ni nebo sluneční brýle pro ni.

Nová spolupráce - Krásná s Oriflame

8. may 2012 at 14:12 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Mám dobrou zprávu pro ty z vás, které na tomto blogu rády čtou kosmetické novinky a recenze. Po Biodermě teď totiž přichází další známá kosmetická značka - Oriflame! :) Švédská značka, která má místo na kosmetickém trhu 61 světových zemích. Značka, která spojuje přírodu a kvalitu. Značka, která netestuje na zvířatech a chrání životní prostředí. Značka, která výrobky balí do recyklovaných obalů a nevyužívá dětskou pracovní sílu. Oriflame.
Tento blog bude spolupracovat konkrétně s webem Krásná s Oriflame. Odkazu na tento web jste si mohli všimnout již dříve v menu (SITE INFO). Krásná s Oriflame je tu pro vás vždy s nejnovějším katalogem, s poradenstvím, a dokonce se na tomto webu můžete stát členy Oriflame - zdarma! Každý měsíc se zde také objevují soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny. Co dále určitě oceníte, je online objednávka. Prostě si jednoduše prolistujete katalog, vyberete si výrobky a přes formulář objednáte. Jak snadné :)

Spolupráce s tímto webem bude spočívat v tom, že se na tomto blogu každý měsíc objeví 2-3 články, které vás budou informovat o novinkách ze světa Oriflame a také budou obsahovat menší recenze na výrobky.