Rozzař svou pleť - Bioderma Sébium Sérum

11. april 2012 at 16:12 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Problémy s pletí. Snad nejdiskutovanější téma na každém dívčím webu, snad největší problém nás pubertou postihlých. Zapomeň na utěšující věty typu "až vyrosteš, tak se to spraví". Proti akné, černým tečkám i jiným nedokonalostem pleti se v dnešní době už dá bojovat mnoha způsoby. Já to zkusila Biodermou, a to bych doporučila i tobě. Konkrétně ti dnes představím Bioderma Sébium Sérum.

Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvijí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.

V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Sébium. Ta je ze všech řad Bioderma tou vůbec nejvhodnější pro dospívající. Pokud je tvá pleť mastná, lesklá, trácí jemnost a akné je na denním pořádku, určitě to bude stát za zkoušku!

S nepříjemnými pupínky máme určitě větší či menší zkušenost každá. Vypadá to nevábně, jako by ses o svou pleť vůbec nestarala. Jenže starala, ale akné se jen tak nechce vzdát! Vyzkoušela už jsi všechno a nic ti s tím nepomohlo?

Sébium Sérum funguje na principu hydratačního krému, akorát ho nanášíš v menším množství a obden. Slibuje vyhladit a zlepšit stav tvé pleti, vyrovnat nepravidelný reliéf, obnovit přirozený jas a navíc korigovat nedokonalosti díky peelingovému efektu. Reguluje také kvalitu kožního mazu, čímž předchází výskytu poškození pleti.

Můžu říct, že už po týdnu užívání byla má pleť krásně vyhlazená. Co bych ti určitě doporučila, je nepřekračovat doporučené užití obden a nanášet menší množství, abys pleť nepřidusila ;-)
Tohoto zázračného hypoalergeního a jemně parfémovaného pomocníka hledej v lékárnách, zakoupíš ho tam ve 40 mililitrovém balení za 339,-Kč.
 

1 person judged this article.

Comments

1 meg-fashion meg-fashion | Web | 12. april 2012 at 19:02 | React

Hmmm přemýšlím že ho zkusím, zní to zajímavě :))

2 inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 15:11 | React

Nicely presented information in this post, I prefer to read this kind of stuff. The quality of content is fine and the conclusion is good. Thanks for the post.
http://www.movedress.com

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement