February 2012

Čtyři vůně, čtyři města, čtyři styly: Elite models – Rio glam gir

26. february 2012 at 17:14 | Lea Jennifer |  Perfumes

Modelingová agentura Elite models je přímo na špičce světových modelingových agentur. Zastupuje více než 750 modelek z pěti kontinentů. Říkáš si: "To je toho, nikdy jsem o nich neslyšela!"? Tak čti dál. Elite models zastupuje jména, jako jsou Cindy Crawford, Claudie Schiffer, Karen Mulder, Linda Evangelista nebo Naomi Campbell. A co víc, na internetových stránkách Elite models můžeš zkusit své štěstí i ty a přidat se k těmto slavným jménům!

Nechci tě tu ale popostrkovat do modelingového světa, nýbrž ti ukázat i jiné aktivity Elite models. Na trhu se totiž objevila nová řada vůní, které spadají pod tuto značku. A jak už název tohoto článku napovídá, jsou čtyři a jména nesou podle světových metropolí - Paříž, New York, Londýn a Rio! Stejně jako každé z těchto měst, mají i vůně Elite models odlišný styl. S vůněmi Elite models můžeš pocítit všechny! Pojďme se podívat na první z nich - Rio!

Co prvního tě napadne při pomyšlení na toto město? Mě tedy rozhodně karnevalové show, sluncem políbené pláže a elektrizující smyslné noci! A přesně taková je i tato hravá a okouzlující vůně. Pokud jsi od přírody akční, nevydržíš chvíli na jednom místě a nejraději by jsi celé noci strávila na párty, tak je tahle vůně přesně pro tebe! Květinové esence ve spojení s ovocnými tóny totiž musí omámit i toho nejodolnějšího kluka.

Co všechno najdeš v obsahu této vůně? Je to acai berry se šťavnatou karambolou, delikátní pivoňka, jasmín s fialkou, podtrhující ženský půvab a v intenzivním krémovém základu se ukrývá santalové a palisandrové dřevo, dodávající hlubkou smyslnost. Dokonalé, stejně jako tohle vášnivé město!

Vůni Rio Glam Girl zakoupíš v 50 mililitrovém balení za 199,- Kč například zde.

Zázračný pomocník v odličování očí: Bioderma Sensibio H2O

22. february 2012 at 19:47 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Nech mě hádat. Většina odličovačů, které jsi kdy měla možnost vyzkoušet, tě děsivě pálila do očí, vysušovala tvou pleť a celý proces odlíčení ti zabral nejméně půl hodiny. S tím je teď konec! Přestavuji ti doslova zázračný přípravek, který nese název Bioderma Sensibio H2O.
Francouzská značka Bioderma pro tebe určitě není neznámou. Rozrůstá se na mezinárodní úrovni a na trhu má zastoupení ve více než 70 zemích světa. Její dermato-kosmetické výrobky najdeš především v lékárnách a pomohou ti, ať máš jakýkoli problém. Bioderma totiž vyvijí a nabízí mnoho specifických řad, které se stanou tvým nejlepším pomocníkem v péči o pokožku.
V tomto článku ti představím jeden z produktů řady Sensibio, které se zaměřují na péči o citlivou pokožku. Týká se tě to tedy, pokud se u tebe často projevují pocity svědění, pálení a rozšířeným začervenáním. Tvá pokožka se často vysušuje, je dehydratovaná a následná suchost vede k dalšímu oslabení. Tyto příznaky také mohou často doprovázet i pocity napnutí pleti.

Recenze | Balea Magic summer - samoopalovací mléko

18. february 2012 at 20:11 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Koupila jsem v Německu v dm drogerii. Mám bohužel to štěstí, že se na mě sluníčko nechytá ani v létě, ani v zimě, takže samoopalovací krémy jsou u mě na denním pořádku. Podle popisu výrobku by ale tohle neměl být úplně tak samoopalovací krém, nýbrž tónovací krém, který se prodává ve dvou baleních > pro světlou až normální pokožku a pro normální až tmavou pokožku (ten mám já). Co jsem četla na internetu, tak ten světlejší skoro neopaluje, takže pokud o koupi uvažujete, tak raději opravdu ten tmavší :) Sympatická mi je zde hlavně cena. Balení 250 ml jsem koupila asi za 2 Eura, tudíž v Česku počítejte zhruba do 60,- Kč. Na obalu se píše, že by měl hydratovat a při vícenásobném použití zajistit přirozené opálení (do minimálně tří dnů). Je dermatologicky testovaný a ph neutrální. Tmavější odstín pokožky jsem měla už po prvním použití, takže za tohle rozhodně plus. Co bych ale vytkla je výskyt nevzhledných "mapiček" po aplikaci. U tohoto krému si musíte dát opravdu práci s důkladným rozetřením, protože jakmile někde přidáte či uberete, zaděláváte si na flekatý průšvih. Vůně není nijak výrazná, asi jako u každého samoopalováku. Může se použít i na obličej, ovšem asi bych to moc nepřeháněla, ať nemáte masku :) Vstřebává se celkem rychle, takže nezapomeňte na okamžité umytí rukou! Oproti ostatním samoopalovákům mi rozhodně přijde takový lehčí, jemnější a méně dráždí pokožku. Tím, že dodává opálení postupně, si můžete výsledný tón jednoduše ohlídat. Smývá se ale celkem rychle a po takovém týdnu nepravidelného používání už ho budete mít dole. Za sebe ale říkám, že je to jeden z nejlepších samoopalováků :)

Začni se probouzet ze zimního spánku!

16. february 2012 at 17:01 | Lea Jennifer |  Fitness and health

Venku je zataženo, přívaly sněhu neustávají a rtuť teploměru nemilostně klesá níž a níž. Sociální sítě jsou zaspamované toužebnými statusy o příchodu léta. Lidé v tvém okolí jsou nepříjemní, unavení a romrzelí. Jak jen jsem se mohla na tu zimu těšit, stěžuješ si v duchu určitě. Vykašli se na tyhle zimní deprese a pojď raději společně s mými radami naproti létu!
Jarní deprese, podzimní deprese, zimní deprese... Tyhle stavy přicházejí snad s každým ročním obdobím! Není se proto třeba divit, že postihují až 60% populace. Proč se ale skoro nikde nemluví o letní depresi? Z prostého důvodu! Změna klimatických podmínek a také nedostatek slunce a světla vede k nedostatku vitamínu D a to má za následek zmíněnou přecitlivělost a únavu.

Saturday's inspiration: Awesome breakfast <3

11. february 2012 at 10:24 | Lea Jennifer |  Inspiration
Krásné dobré ráno,
obvykle by jste v téhle rubrice měli najít nové inspirativní fotky, týkající se módy. Ale dneska ne. Dneska si dáme něco mnohem chutnějšího. Už jste posnídali? Já se za chvíli chystám. A protože mám ráda kreativní, nápadité a chutné snídaně, často procházím WHI a nechávám se inspirovat, co bych si tak uvařila. Když se skloubí jídlo a focení, to je pro mě teprve umění! ^^ Přináším proto takový malý výcuc a inspiraci i pro vás. Nic pro slabé povahy a slečny posedlé dietami :P


Založ si i ty svou krabičku vzpomínek!

5. february 2012 at 12:38 | Lea Jennifer |  Free time

Možná právě teď prožíváš nejkrásnější období svého života. A to možná také jednoho dne skončí. Místo toho, abys teď začala nalhávat sama sobě, že ne, se raději porozhlédni po nějaké pěkné krabici. Vždyť vzpomínky nám navždycky zůstanou! Již název velmi dobře napovídá, co to vlastně taková krabička vzpomínek je. Nemusí to být nutně krabička, určitě si vystačíš i s prázdným šuplíkem nebo ozdobnou dárkovou taštičkou. Než se pustíš do hledání věcí, které si do ní uschováš, nezapomeň si krabičku také originálně vyzdobit. K tomu ti dopomohou kousky barevného balicího papíru, nálepky, korálky, knoflíky nebo třeba barevné zvýrazňovače.