January 2012

Don't matter how amazing you are in something. There is always be seven-year Asian boy, who will be better.

28. january 2012 at 14:32 | Lea Jennifer |  Diary
Jsem u táty. Milan asi ještě spí. Naposledy se ozval včera odpoledne a hodně slabě večer. Nechápu to, jakoby se mu něco stalo, ale odmítá o tom se mnou mluvit. Pochybuju, že by se to týkalo nějaké jiné holky, takový on přece není. Naposled u mě byl ve středu a všechno bylo v pohodě, dokud nezavolal táta. Chvíli jsem s ním mluvila a pak jsem ho předala Leně. Možná Milana urazilo, že jsem tátovi neřekla, že je u mě, ale místo toho jsem se vymluvila, že jsem právě spala. Každopádně když jsem se vrátila zpátky do pokoje a lehla si k němu, odvrátil se na bok a další hodinu,už mě skoro úplně ignoroval. Byl nepříjemný, choval se ke mně přesně jako k té mámě. Začínám se bát, že až ho ta zamilovanost přejde, budu pro něj přesně něco jako jeho máma. Kdyby jen nebyl tak tvrdohlavý. Včera to byly tři měsíce od našeho seznámení u Mery. Dokončila jsem pro něj video k výročí, které máme pozítří, tak třeba si konečně uvědomí, že je pro mě moc důležitý a nechci ho ztratit.
Zapomněla jsem doma prášky, tak jsem zvědavá, co se mnou udělá třídenní vynechávka těch mých hormonů. Stačilo mi to naposled, kdy jsem probrečela bezdůvodně celý večer a byla na všechny zlá. Měla bych napsat alespoň tři články pro Krásnou. Prý budeme testovat nějaké čtyři nové parfémy, tak jsem zvědavá. Měla bych vymyslet témata na články pro Kámošku. Měla bych se učit na biologickou olympiádu. Mám chuť se jí na to celé vykašlat, když mi stejně dala čtyřku. Jo, chcípni, mrcho, díky, že mi kazíš mojí budoucnost. Ale co, skvělá bude i bez tebe. Znovu mi psal Martin. Prý mě viděl před školou. Prý jsem měla sexy smích. Prý mě musí znovu vidět. Stále si uvědomuju, jak je to skvělá partie; vysokoškolák, má byt ve Vimperku i v Budějcích, vydělává.. heh, né, nejsem zlatokopka a navíc miluju toho svýho :)

Videonávod | Barvíme vlasy pěnovou barvou + recenze Palette Mousse color

21. january 2012 at 14:28 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Více a více vlasových kosmetických značek začalo nabízet tzv. pěnové barvy, a tak jsem se hned nadšeně rozhodla, předat vám své zkušenosti s ní :D Je to sice už dva měsíce zpátky, co jsem s tím experimentovala, ale dokopat se k sestříhání videonávodu se mi povedlo až nyní. Na účincích to každopádně nic nemění ;) V článku se dozvíte jak se tyto barvy cenově liší od obyčejných, čím se liší, zda vydrží déle i jak si pěnovou barvu připravit.

Nail art | Monster high + představení praskacího laku od Essence

14. january 2012 at 12:20 | Lea Jennifer |  Nail polish

Upřímně, byl to jen takový pokus a sama bych s tím asi na veřejnost nikdy nevylezla ;D Ale pro inspiraci, proč ne :) Tento design jsem zkoušela už minulý rok někdy kolem Halloweenu - tématicky, jenom jsem byla líná vykouzlit z toho článek. Samozřejmostí je zde praskací lak, o kterém se více dozvíte v celém článku a nebude jisto jistě chybět ani návod.

Příjímačky tak trochu jinak, aneb zvládni pohovor na jedničku!

7. january 2012 at 13:56 | Lea Jennifer |  Free time

Našla jsi doslova svou vysněnou školu a zdá se, že ti nic nebrání v tom, do ní příští školní rok nastoupit. Do té doby, než v poště objevíš pozvánku k příjímacímu pohovoru.
Co střední škola, to jiný typ příjímacích zkoušek. Úplně tím nejznámějším typem jsou písemné příjímací zkoušky. Většinou jsou rozdělené na tři části - český jazyk, matematika a OSP (obecné studijní předpoklady). Výhodou je, že na tyto zkoušky se můžeš dopředu naučit (doporučuji podívat se např. v městské knihovně po knihách s úlohami k PZ) a protože odpovědi na otázky píšeš, máš čas si je promyslet.