November 2011

Destiny of little angel

19. november 2011 at 20:18 | Lea Jennifer |  Diary
Good evening my sweet angels :)

mám celkem netrpělivou náladu, protože celé odpoledne jsem věnovala nastavení nového designu a nakonec jako vždy zijstím, že se mi nelíbí :D No nevadí, nějaký týden si s ním vystačím. Jak si užíváte prodlouženého víkendu? :) Já si ho užívala celý čtvrtek s broučkem a v pátek jsem pak odjela k tátovi, kde se právě teď nacházím.
Středeční večer jsem se byla podívat na kámošky tanečních (fotka pod perexem). Nebyla bych to já, aby se něco nepokazilo. Spletla jsem si barvu šatů, které jsem od ní měla půjčené a místo černých bot jsem si vzala bílé :D Takže jsem to nakonec zachránila alespoň kozačkama.Ten čtvrtek byl boží, nevěřila jsem, že dokážeme tři hodiny jen tak po tmě ležet a povídat si.. Ale dokážeme! :) Jop, dneska jsme spolu 21 dní. Zrovna mám rozkoukanou Zkaženou úču (boží film, určitě mrkněte) a u toho si lakuju nehty. V pátek mi taky přišel balíček z Krásné, kde byly asi tři knížky na recenzi, nějaká ta kosmetika na recenzi a 8 GB fleška s krystalem od Swarovskiho. Ta asi půjde někomu jako dárek k Vánocům. Znáte ten pocit, když vám něco přijde a vy to tak nedočkavě otevíráte a těšíte se co to bude? :D Zbožňuju to :)
Nevím, co to se mnou je. Loňský rok už jsem měla touto dobou vše nakoupené a letos? Mám tak jeden dárek. Asi zase budu na poslední chvíli objednávat dárky z katalogu Avonu. Už jsem vymyslela, co koupím JEMU k Vánocům. Řetízek s písmenem L (jako Lea).

Myslíte, že je to dobré? Není to moc kýčovité? Napadá vás něco lepšího? Pište! :)
.

Awesome saturday morning.

12. november 2011 at 11:52 | Lea Jennifer |  Diary
http://data.whicdn.com/images/7937954/5063589705_be307e9073_z_large.jpg

Good morning dears,
taky tak zbožňujete, když máte celý barák pro sebe, vzbudíte se do krásného prosluněného sobotního rána a můžete chodit po baráku jen v kalhotkách? :) Nikdo nemá kecy, že zabíráte koupelnu moc dlouho, nikdo se vám nemotá v kuchyni a dokonce vám ani nikdo nekecá do toho, že si u smažení omelety zpíváte. Je to fajn do té doby, než zabystříte nenápadně vyhlížející lísteček, který někdo s dobrým úmyslem nalepil na ledničku. ÚKOLY PRO LEONKU. Nééé! Vidina krásného podzimního rána zmizela stejně rychle, jako se objevila. Zjišťuji že musím vysát, vynést koš, uvařit oběd, pohlídat děti, skočit do obchodu.. Co jsem zase komu udělala? Muchlám papírek, házím ho do přetékajícího koše a místo vysávání jdu ze sebe udělat člověka.

Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou.

8. november 2011 at 17:08 | Lea Jennifer |  Diary

Hi guys! ^^
Je zvláštní přemýšlet o budoucnosti a o tom co nás čeká. Ale v posledních dnech se mi vyplácí věci neplánovat a prostě je nechat vyplynout. Někteří z vás možná četli mé předchozí články. Většina z nich se týkala kluků a ještě k tomu pokaždé nějakého jiného. Před pár dny ale nastal nečekaný zlom. Poznala jsem úžasného (!) kluka, s nímž jsem se dala dohromady během tří dnů od seznámení. Já vím, že teď bude znít strašně přehnaně, když řeknu, jak mi na něm záleží a jak bych na něj nedala dopustit, přitom se známe sotva pár týdnů. Ale občas vám prostě život do cesty šoupne nějakého člověka, se kterým si naprosto sednete a připadá vám, jakoby jste se znali věčnost. A to přesně se stalo mě.
Díky Tajemství, díky! :)

P.S.: Omluvte mou malou přítomnost zde na blogu, trávím skoro veškerý čas s ním :)