October 2011

Tak dal bych cokoliv, klidně se upsal ďáblu, za vteřinu jistoty, že to bez tebe zvládnu. Tak zapomeň, nebo tě vzpomínání sejme, jak mám opustit něco, bez čeho dejchat nejde?

31. october 2011 at 17:48 | Lea Jennifer |  Diary
http://data.whicdn.com/images/16881503/tumblr_ltv35aLvme1qd9lrdo1_500_large.jpg

Napsal jsem tisíce řádků, abych tě z hlavy vypsal.
Často tě v sobě špinil, když si čistá jako krystal.
Až zavane bouře do bezvědomí,
až mě to zasáhne hluboko do svědomí.
Ty a já, ty a já, ty a já, ty a já.
Chci to zpátky, i když nejde to vrátit.

Co všechno CHCI stihnout do konce roku, i přesto, že chtít nestačí.

25. october 2011 at 16:46 | Lea Jennifer |  Diary
http://data.whicdn.com/images/16640021/tumblr_ltkpv5uM1W1qcmkeso1_500_large.png

Napsat ročníkovou práci z Informatiky a mít jí hotovou dřív, než všichni ostatní.NESPLNĚNO
Přepsat celý čtenářský deník, jen proto, abych z toho měla dobrý pocit.NESPLNĚNO
Obarvit si hlavu z mojí tmavé červené na stejně boží červenou, jako má ta slečna na fotce.NESPLNĚNO
Napsat seminární práci z Češtiny a dostat z ní za jedna.NESPLNĚNO
Učit se na příjímačky na střední a zjistit, že na to mám.NESPLNĚNO
Naučit se na klávesy zahrát Liar Liar od Christiny Grimmie.NESPLNĚNO
Začít posilovat nohy a zadek, abych je měla pevnější.NESPLNĚNO
Alespoň jeden měsíc dodržet minimální limit pro počet článků na Krásné a neodkládat to.NESPLNĚNO
Pochopit Fyziku!NESPLNĚNO
Pochopit Matiku!NESPLNĚNO
Pochomit Chemii!NESPLNĚNO
Náplánovat dodatečnou oslavu mých 15. narozenin.NESPLNĚNO
Začít se znovu učit španělsky.NESPLNĚNO
Přečíst alespoň tři knížky z povinné četby.NESPLNĚNO
Získat zakázku na další reklamní články, za které dostanu zaplaceno.NESPLNĚNO
Pokusit se s kamarádkou dojít na kurz modelek.NESPLNĚNO
Začít psát knihu o svém životě.NESPLNĚNO
Naučit se nazpaměť všech 30 stránek Biologické olympiády a vyhrát krajské kolo.NESPLNĚNO
Začít se přiučovat angličtinu, abych v ní byla lepší, než ostatní.NESPLNĚNO
Splnit tenhle seznam! :)NESPLNĚNO


Find your style!

23. october 2011 at 0:07 | Lea Jennifer |  Fashion

Hi babies,
doufám že už spíte, zatímco já pro vás chystám články pro další týden :D Tady máte jeden, který musím zveřejnit už teď, protože mě opravdu nadchnul. Už podle názvu -Find your style- to bude videokvíz, který vám řekne, jaký styl se k vám hodí. Nezapomeňte napsat, co vám vyšlo! :) Vystupují v něm Ashley a Mary-Kate Olsen, tak si to užijte a já letím spát :)
Sweet dreams

Cause with you, I'd withstand all of hell to hold your hand..

21. october 2011 at 21:18 | Lea Jennifer |  Diary

I love you, I loved you all along
I miss you far away for far too long
I keep dreaming you'll be with me
and you'll never go stop breathing if
I don't see you anymore

Už je to týden a stejně ten večer mám živě v paměti. Jak se naše oči setkali, jak jsme okamžitě věděli, že nás něco přitahuje k sobě.. Něco tak zvláštně silného. Jak jsme tam na konci večera seděli opření o sebe, já schoulená v tvé mikině... Nepotřebovali jsme slova. Cítila jsem tvoje teplo ačkoli mrzlo. Nádech...Výdech... Náš dech byl synchronizovaný. Každej tvůj dotyk mnou projžíděl jak elektrický proud. Neměla jsem tušení, jestli cítíš to samé. Jestli máš najednou v hlavě i srdci zmatek. Měli jsme omezené možnosti, protože ty jsi zadaný a holka jako já, by přece nechodila s klukem jako jsi ty. Ale to něco nás prostě spojovalo. Už je to tak dlouho, a přesto cítím touhu.
Vzpomínky se vrací.

Jak jsi mi druhý den volal a všechno to sváděl na alkohol.


Svatební salon Valery

20. october 2011 at 18:17 | Lea Jennifer |  Fashion

Říkáš si, že na svatbu máš ještě času dost? Že tohle téma se tě ještě opravdu netýká? Tak zpozorni, protože dříve či později čeká v životě každou z nás. A snad všechny bychom si přály, aby tento významný den byl bez sebemenší chybičky.
A co je pro nás ženy při svatbách to nejdůležitější? Samozřejmě, že jsou to šaty. Musí být bez jediné chybičky a sednout na míru. Je tedy fajn hledat svatební salony, kde vám šaty ušijí přesně na vaši postavu nebo kde jsou ochotni je v případě potřeby poupravit.
Svatební salon Valery má tradici již 10 let a proto Vám může kvalitně a s ohledem na vaše požadavky poradit tak, aby jste se cítily ve svatebních šatech jako princezny. Šije šaty přesně na míru podle Vaší velikosti a díky šněrování Vám i přirozeně padnou. Navíc zaručují, že se v nich budete cítit pohodlně. Oblékají i ženy větších konfekčních velikostí. Výhodou jsou také velmi příznivé ceny. Protože je většina produktů přímo z jejich dílny, šaty tam pořídíte již od 2000,- Kč. Pokud Vám přijde zbytečné si šaty kupovat, Salon Valery nabízí i jejich zapůjčení. V současné době mají k dispozici téměř 140 modelů čatů.
A s výhodami ještě nekončíme. Nejen, že Salon Valery vyhoví přímo Vašim požadavkům, ale navíc máte i záruku, že šaty neposílají do čínské výroby. Zkoušení šatů je nezávazné a k zápůjče dostáváte hned několik slevových kupónů (viz. stránka). Každé zákaznici věnují dostatek času a navíc v soukromí poradí. Opravdu se nemusíte obávat toho, zda si šaty nezkoušíte příliš dlouho. Poskytnou Vám i rady ohledne slazení celé svatby do barevného odstínu.
Salon Valery se postará o to, aby váš svatební den byl dokonalý! :)

Opálené tělo na podzim? Proč ne!

19. october 2011 at 19:50 | Lea Jennifer |  Cosmetics

Opálení, které jsi v létě nabrala už pomalu ztrácí na barvě a ty nechceš skončit jako bledule? S mými tipy nemusíš!
Ať děláš, co děláš, bronz nachytaní v létě (i sebetmavší) prostě vydrží sotva pár týdnů. Přesto se s ním ještě úplně loučit nemusíš. Když budeš o svou pokožku pečovat a občas sáhneš po šikovných pomocnících, tvé nohy mohou sexy opálení nabrat zpět. Opalování pod slunečními paprsky se poslední dobou stává nebezpečným, kvůli ultrafialovému záření. Navíc na podzim (a o zimě ani nemluvě) začíná slunce slábnout a vyvalovat se v tomhle počasí venku by tě mohlo stát i nepříjemné omrzliny. Jak si tedy zajistit opálený vzhled co nejzdravějším způsobem?

Zvířecí sezóna se vrací. Leopardí už můžeš mít i vlasy!

11. october 2011 at 17:44 | Lea Jennifer |  Fashion
http://data.whicdn.com/images/15927065/affimage_large.php
Pokud jste milovníky zvířecích sexy vzorů stejně jako já, čtěte dál!
Světoznámá značka Prada není cenově dostupná pro každého z nás. Co si budeme povídat, není cenově dostupná skoro pro nikoho z nás :D Inspirace to ale vůbec není špatná a jako další plus jí můžeme připsat, že pro podzim a zimu 2011 namixovala ďábelský styl se zvířecími vzory v popředí!
Já osobně jsem největší fanynkou leopardího vzoru. Určitě jste ale postřehli, že s ním se poslední dobou doslova roztrhl pytel a leopardí existují už dokonce i botičky pro miminka. Na každém druhém dívčím blogu najdete podrobný videonávod, jak na "stylové leopardí nehty" a albumy jedenáctiletých slečen na Facebooku tímto vzorem doslova přetékají. Každopádně, pojďme se v článku podívat na zoubek tohoto stylu a zjistit, co všechno s ním dnes už kromě nehtů můžeme mít.

Co si budeme povídat, leopardí vzor na oblečení se musí umět nosit. Je velmi jednoduché s ním "přešlápnout" a působit vyzývavě nebo směšně. Pozor si musíš dávat také na to, s čím ho kombinuješ. Za nejvhodnější barvu bych označila černou, bílou a šedou. Zkrátka barvy, které se nějak extra nebudou přebijet s leopardím vzorem.

On je na mě zasedlý!

8. october 2011 at 12:30 | Lea Jennifer |  Free time

http://data.whicdn.com/images/14049858/1526283_88_large.jpg

Máš v nějakém předmětu hroší výsledky, než by jsi očekávala a jako příčinu neúspěchu vidíš daného učitele? Poradím ti co s tím!

Budu upřímná když řeknu, že určitě i ty už jsi někdy zažila učitele, s kterým jste si nesedli. Na světe už to tak chodí, že si prostě nemůžeš rozumět se všemi. Pokud ale v ostatních předmětech vynikáš a zaujatost učitele vůči tobě se ti zdá přehnaná, je na čase začít s tím něco dělat. Nejdříve si ale dáme takový malý testík, aby jsi si tvé podezření ověřila. Zkus pár hodin s daným učitelem být hodná, ničím nevyrušovat a nedávat mu žádné důvody k napadání. Nezměnila se situace a učitel pořád hledá důvody, proč na tebe křičet? Začni to řešit!

I'll be your ladybug <3

5. october 2011 at 20:59 | Lea Jennifer

Dobrý večer :)
Včera jsem byla fotit s dvojčetem u nás ve vidlákově na louce a v tomto článku vám přináším ochutnávku. Tahle fotka už mi slouží i jako profilovka na Facebooku, jsem s ní moc spokojená :) Dnes jsem byla znovu za výchovnou poradkyní a mám další informace ohledně těch příjímaček na jiný gympl. Nemůžu se dočkat, až si konečně splním svůj sen
XoXo.

Nákupy v Německu

2. october 2011 at 14:10 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Dobré poledne :)
přináším vám další fotočlánek. Všechno jsem to fotila včera a už se mi to opravdu nechtělo nějak upravovat, takže to tu prostě máte "na přírodno" :) Ve čtvrtek jsem se barvila a konečně jsem našla pernamentní barvu, u které jsem spokojená jak s odstínem, tak cenou i množstvím.

P.S.: Začínám být úchylná na krabičky od barev, brzy je asi začnu sbírat ^^