August 2011

Diary | Chlap, ktorý si ťa zaslúži najviac je ten, ktorý si myslí, že si ťa nezaslúži vôbec.

27. august 2011 at 13:01 | Lea Jennifer |  Diary

Dobré poledne :)
Zrovna mě nenapadá žádný dobrý úvod k deníčku, takže budu mluvit o počasí :D Včera krásný den, přijela sem odpoledne k tátovi, takže jsem se slunila u bazénu. Sice nadopovaná brufeny, protože mě hrozně bolelo břicho, ale budiž :D No a dnes? Hrozný propad teplot. Měla jsem naplánovanou Zemi Živitelku (každoroční akce v Českých Budějovicích, určitě jste o ní slyšeli), ale nakonec jsme to zrušili částečně kvůli tomu počasí. Druhým důvodem je, že dnes odpoledne se tu koná hasičská soutěž, kde táta dělá rozhodčího, takže tam nesmím chybět ^^
Co dál. Ozval se mi můj ex, kterého jsem opravdu "potřebovala" vidět. I když to nebylo zase tak špatné, bavili jsme se jako kamarádi a jsem za to ráda. S K. je to teď všechno v pohodě, často ještě jezdí na chatu, ale připadá mi, že teď máme jedno z nejlepších období vůbec :)) Předevčírem večer mi vypadl net kvůli bouřce a já nevím co mě to vzalo, ale rozhodla sem se, že si přepíšu čtenářský deník. Takže do půl jedné ráno jsem si ho přepisovala a ještě stále přepisuju, protože mi zbývá okolo dvaceti knížek. Škola mi fakt nechybí, asi sem prostě jen blázen O:)
Včera večer jsme jeli s dvojčetem na kole do hospody za kamarádama a samozřejmě tam měl být i F., s kterým jsem se šíleně pohádala. Fakt sem neměla náladu vidět toho přecitlivělýho frajírka, co mi nadával do zkurvený děvky a hůř, přitom to byl on kdo si našel holku a vykašlal se na mě. Naštěstí pro mě, když jsme tam přijeli, zjistila sem, že tam není. Tuším, že vím proč nepřijel. Ale jeho chyba, když je takovej srab a nedokáže se podívat pravdě do očí. Vím, že kdyby tam byl jen on a já, tak mu úplně zmlkne.
Jasně, na Facebooku umí být frajer každý, vole!


Myslíš, že se tě AIDS netýká?

24. august 2011 at 15:24 | Lea Jennifer |  Fitness and health

Média hlásají, že se teenageři přestávají bát této nebezpečné nemoci a často už si ani "nedávají pozor".
V dnešní době, už nejsme tak ostýchaví, jako v dřívějších dobách, a o sexu se mluví veřejně téměř všude. Nedá se tak úplně přesně říct, zda je to dobře nebo špatně, ale z hlediska ochrany před pohlavními chorobami je to určitě správné. Pokud si myslíš, že AIDS je jen "nemoc homosexuálů" nebo že "se tě to netýká", jsi na omylu. Nakazit se je jednoduché, ale stejně jednoduchá je prevence!

Snad už jsi ve psím nebi.

21. august 2011 at 22:07 | Lea Jennifer |  Diary

Tečou mi slzy. V každé té slze se ukrývá jedna vzpomínka na tebe. Na toho nejúžasnějšího psa s velkým srdcem. Bylo ti jedno jak sem vypadala, jak sem se chovala nebo co sem měla na sebe. Byla jsi tu pro mě kdykoliv sem to potřebovala. Nikdy ti to všechno nezapomenu.
~
Nezapomenu, jak jsme seděli u stolu, to si ještě nebyla u nás doma, a vybírali jsme pro tebe jméno. V rádiu hráli Beatles, a dvojče prohlásilo, že by jsi se mohla jmenovat Beatles. O pár dní později už jsi u nás byla. Bylo ti pár měsíců a já už tě pěkně vzala s sebou ven na procházku. Bála jsi se všech těch lidí, kterým jsi připadala tak roztomilá. Plandal ti obojek.
~
Nezapomenu, jak sem tě s sebou brala na procházky k nádrži. Běhala jsi těsně okolo a já se bála, že tam spadneš. Štěkala jsi na všechny ty lidi, co se tam chodili koupat. Štěkala jsi na ptáky, kočky, psy, lidi, auta, cyklisty .. Když jsme šli zpátky domů, vždycky jsi mě donutila popoběhnout a zlepšit si kondičku.
~
Nezapomenu, jak kdykoliv jsem brečela, tak si ke mně přiběhla a ležela si mi v náručí klidně celý den. Moje slzy ti kapali na srst, ale tobě to nevadilo. Olizovala jsi mi obličej. Byla jsi tu pro mě, když mi bylo nejhůř. Když jsi se ode mě při procházkách vzdálila, vždycky jsi se nezapomněla ohlédnout, jestli tam jsem s tebou.

Nail art | Gelové nehty

20. august 2011 at 20:33 | Lea Jennifer |  Nail polish

V dnešním díle Nail artu vám bohužel nedám tip na lakování nehtů, jenom přikladám fotku mých nových gelových nehtů :)) Stály mě 200,-Kč a trvalo to zhruba hodinu a půl. Vydrží měsíc a pak půjdu znovu na doplnění. V pár věcech mě silně omezují (například na psaní smsek si stále nemůžu zvyknout :D) ale není hezčí pocit, než mít pěkné a pěstěné ruce ;D Doporučuji! :)

Vystajluj si džínové kraťasy podle sebe!

12. august 2011 at 20:27 | Lea Jennifer |  Fashion
Nedávno jsem stvořila svoje první DIY video, které jste mohli shlédnout zde. Jedna z věcí, kterou dělám fakt s oblibou je upravování nejrůznějšího oblečení, které bych jinak nenosila, nebo už dávno vyhodila. A na čem jiném se dá tak vyřádit, jako zrovna na kraťasech? Inspirujte se na těchto fotkách :)

http://data.whicdn.com/images/13157864/8cd02be5b0cba0ec29a1b62ff3d8b924_large.jpg


DO IT YOURSELF: Skull top (video)

9. august 2011 at 18:07 | Lea Jennifer |  Fashion

První pokus, řekněte mi prosím, co si o tom myslíte, půjde to na Krásnou :))

Krásy deštivého dne [ateliér v mém pokoji]

7. august 2011 at 21:52 | Lea Jennifer
Dnešního dne sem využila ke dvěma mým oblíbeným věcem - spánku a focení.
Prospala sem pěkně celé dopoledne, což není o prázdninách výjímka a pak jsem se dala trochu do kupy, abych mohla nafotit následující fotky. Na prvních snímcích najdete pár nových věcí, které jsem si koupila v Německu a dál jsou pak v článku fotky, které jsem fotila na samospoušť - jsem na nich překvapivě já :)


Zase nějaké ty fashion kousky :)

5. august 2011 at 23:32 | Lea Jennifer |  Fashion
Na jednom mě blízkém blogu sem objevila pár návrhů, které dotyčná vytvořila pomocí webu looklet.com . Je to tak měsíc zpět, samozřejmě, že sem to také hned musela otestovat. Nějak sem pak na své návrhy zapomněla, šoupla je do složky Blog a nechala je tam v prachu ležet :D Ale teď sem je náhodou objevila a říkám si, proč se nepodělit ;)

TIP! Na obrázku kromě modelky najdete i popis oblečení a název, který jsem danému outfitu dala :)

Chci ty šaty! :))


Diary | Není hanba bojovat za něco, co cítíš, i když to nikdo jiný nechápe. Hanba je jít proti svému srdci, zapřít city a být zbabělý jen proto, že to říká někdo jiný.

3. august 2011 at 22:24 | Lea Jennifer |  Diary
Krásný pozdní večer,
vím, že ten design je trochu kýčovitý, ale mě se tu líbí. Beztak to vydržím zase jen pár dnů ;D Uvařila jsem s dvojčatem večeři (ano, ona vařila!). Řeknu vám vidět jí v kuchyni je jako kdyby Hitler dostal Nobelovu cenu za mír - nemožné. Nevím co se s ní stalo, ale sama od sebe se tam dneska objevila. Odpoledne jsme byli na takové té rodinné vyjíždce u řeky Vydry, která je hodně kamenitá, takže se tam dá skvěle lézt. I můj malý jezevčík si to tam patřičně užil, fotky dodám ;) Zbytek dne jsem opět strávila na Interpalsu. Psala jsem si s patnáctiletým Rusem, co má rád Česko (taky sem se divila :D) a se sedmnáctiletým (krásným!) Belgičanem. Díky tý stránce sem si všimla, že v Belgii mají celkem pěkné kluky :) Po dlouhé době byl dneska konečně trochu prosluněný den. Vstávám teď často brzo ráno (už v deset! :D), protože máma chodí do práce, školka má prázdniny a nemáme jiné hlídání pro mojí malou ségru. Takže zkouknu díl GG a jdu spát.
Good night :)

Diary | Stejně jako se rozplyne bublina se může rozplynout i náš nejtajnější sen.

2. august 2011 at 17:32 | Lea Jennifer |  Diary
Hi everybody!
2 týdny utekly jako voda (letos ještě rychleji než obvykle) a máte mě tu zpět. Sice ještě pořád trochu ubrečenou a připravenou kdykoliv se okamžitě vrátit zpět na to ÚŽASNÉ místo, ale nevadí. Nejhorší je ten pocit, že tam pojedu zase AŽ ZA ROK. Když si uvědomím, že sem tam jenom 14 z 365 dní a přesto ten tábor pro mě tolik znamená, chce se mi zase brečet. Ale ne, musím být silná :D Až budu mít čas, přidám sem i nějaké fotky z tábora. Bylo to tam moc fajn, jako každý rok, i když blicí epidemie se opakovala, stejně jako loni. Ale nám VYVOLENÝM se vyhýbá :D Počasí nebylo nic moc. Poslední noc jsme tak nějak skoro celou probděli a ráno, když nás přišel vzbudit vedoucí, tak zjistil že v chatce je místo 9 holek asi patnáct lidí a zdaleka to nejsou všechno holky :D Jo přespalo u nás pár kluků, ale NIC se nestalo ;D Když už jsme u toho, letos tam byl taky můj spolužák, kterého sem neviděla asi 5 let. A světe div se, je pěknej :D Divili byste se, KOLIK se toho dá během 14 dní stihnout. Láska, hádky, přátelství, slzy ..
~
Připadá mi, že skoro celé dospívání, strávíme tím, že se snažíme najít sami sebe. A jsme zmatení. Chvilku si myslíme, že už jsme se našli a pak nám dojde, že jsme opět vedle. Něco nás chytne a vydržíme u toho ani ne týden. Máme představu, čím chceme být, ale během okamžiku to rozhodnutí dokážeme změnit. Tohle období mě děsí. Děsí mě, že sem zmatená sama v sobě.
~
Tak sem se konečně za prázdniny podívala do sešitu ze ŠPANĚLŠTINY taky :D Znáte Interpals? Mezinárodní internetová stránka, kde si můžete dopisovat s lidmi u celého světa. Celý den si píšu s jednou 17ti-letou holkou z Malajsie a 15ti-letou holkou z Argentiny. Je to zábava a dobrý způsob, jak se PROCVIČIT v jazycích. Až budu umět líp španělsky, budu si psát s nějakým krásným ŠPANĚLEM. A užiju si to! :D Po večerech teď koukám na Gossip girl úplně od začátku. Chytlo mě to po tom, co na táboře měla kamarádka knížku GG a já si jí od ní občas půjčovala. Jedna z mála výjímek, ale můžu vám říct, že ten SERIÁL mě baví víc než kniha, protože mi připadá, že v knize se zabírá hrozně moc času popisem toho, co kdo má na sobě a jmenováním nejrůznějších značek. Myslím, že to v knihách fakt není DŮLEŽITÉ. Což mi připomíná, že bych se měla jít věnovat svému čtenářskému deníku.
~
"Vím, že mě milujete. XoXo, Gossip girl"