July 2011

Diary | Odjíždím, neplačte!

15. july 2011 at 10:54 | Lea Jennifer |  Diary
Krásné dobré ráno :)
zítra odjíždím a protože sem sobec, tak už si na vás čas stejně neudělám :D
Výjímka je samozřejmě K., ona by mě jinak zabila, takže té budu na dotazy odpovídat
do poslední chvíle :D Co říct.., užijte si 14 dní beze mě, vím že se na ten dess
už nedá koukat ale nestíhám udělat jiný :D Držte mi palce, ať mi ten tábor vyjde
jak má, a za dva týdny zase tady. Kdyby jste potřebovali něco opravdu nutně,
tak piště K., ona je moje nová manažerka, ale ještě o tom neví :D
XoXo
Lea Jennifer

Diary | Jde se balit!

14. july 2011 at 17:44 | Lea Jennifer |  Diary
Krásné odpoledne :)
na fotce je můj stůl, který pomalu přestává být vidět pod nánosem všeho oblečení a věcí na tábor :D Pozor, tohle je fotka ze včera, dnes je tam toho ještě dvakrát více :D Strašně moc se těším zase za těma lidma mojema :*
Odpoledne jsem si dobarvovala hlavu, doufám že tahle červená jen tak nesleze (resp. do tábora nesleze) :D Zjišťuju, že do kufru a tašky už se mi nic nevejde a mých šest kosmetických tašitček (ano šest! :D) stále čeká venku. Ne, nejsem fiflena! :D Včera k obědu grilování u známých, takže sem se opravdu nenudila a zítra po obědě přijede tatínek a frrr k němu i s kuframa! :D A v sobotu v deset ráno, odjezd <3 Mějte se tu všichni fajn, rozepíšu se až přijedu. A pořádně.
Líbá vás
Lea Jennifer

Diary | Nemusím se ti líbit, nejsem totiž status!

6. july 2011 at 18:26 | Lea Jennifer |  Diary
Hi dears,
zděsila sem se, když sem projížděla rubriku Diary a zjistila, že poslední deník sem napsala ještě když byla škola :D Za tu dobu se toho stalo tolik. Chvilka ironie, za tu dobu se nestalo skoro nic, takže to vše vysvětluje :D K. je na chatě a asi ještě dlouho bude, za prázky jsme si psali jednou asi na 20 minut. S F. bych se podle všeho měla sejít zítra, ale nevím jak na tom budu s časem. Zatím od začátku prázdnin jen prší a prší, ale je to fajn, první týden sem počítala s tím, že si odpočinu, doženu spánek a budu se celý den válet v posteli, což mi vychází. V neděli jsem si začala psát ještě s jedním klukem, s A., který je pro změnu z Ostravy. Proč jsou vždycky fajn kluci, které poznám na netu, minimálně dvě hodiny cesty ode mě? Grrr! Pokud někdo z vás sleduje můj facebook, tak možná zjistil, že sem tam ve vztahu s jakým si J. (Taky Kuba, ale jednoho už tu máme, takže teď je to J. :D) Samozřejmě je to jenom fake vztah, jsme kamarádi, ale spoustu lidí na nás pořád doráželo, že spolu chodíme a ať už chystáme svatbu, tak jsme se rozhodli dát jim to sežrat :D I když on by chtěl něco víc, už se mě na to jednou pokoušel ptát, ale on prostě není můj typ. Uf, motá se okolo mě celkem dost kluků, ale vždycky se najde něco, co mi zabrání mít s tím klukem normální vztah. Ať už je to věkem, bydlištěm, povahou .. Za deset dní začínají Skaliny (čtrnáctidenní tábor), kde si každoročně někoho vyhlídnu, takže už se těším na nějakou letní lásku. Nejradši bych se sbalila a jela už teď, jak mám přežít ještě dlouhých deset dní? :D Mimochodem, odpoledne sem koukala na Zkus mě rozesmát, což je romantická komedie s Jennifer Aniston, určitě to zkuste! Všímavější z vás taky možná zaznamenali změnu desingu, docela se mi líbí, co vám?
Líbá :*
Lea Jennifer

Cestuj s jedním zavazadlem!

3. july 2011 at 19:08 | Lea Jennifer |  Free time

Máme tu začátek prázdnin a s ním souvisí i cestování. A je úplně jedno jestli je to dovolená k moři, tábor nebo týden u babičky. Snad i tebe dřív či později potká ta, pro někoho dost otravná věc, balení.
Obdivuješ holky, které elegantně proběhnou celým nádražím s jedním kufrem, zatímco ty se musíš tahat se třemi? Ne, neumějí kouzlit. Ony jenom ovládají umění chytře si zabalit.

Nail art | Summer night sky

1. july 2011 at 14:10 | Lea Jennifer |  Nail polish
Tak se po dlouhé době ozývám s návodem na nehty, které sem si udělala
na vysvědčení. Není to nic složitého, barvy můžete vyměnit, je to rychlovka
a hodí se pro všechny příležitosti. Mých krátkých a malých nehtů na fotkách si
nevšímejte, nemůžu za ně! :D