June 2011

Nakoukni ke mně: Můj beauty koutek

28. june 2011 at 17:32 | Lea Jennifer |  Cosmetics
Beauty koutek máme v pokoji snad každá, mrkněte se tedy, jak to vypadá u mě :)


Diary | Nevím co chci, ale nechci tohle

25. june 2011 at 14:17 | Lea Jennifer |  Diary
Kur*a, kur*a, ku*va!!!
Řekla sem si, že na blogu nebudu sprostá, proto doufám, že přeškrtnutím těch tří slov nahoře, sem si svůj hřích odčinila. Kdyby ne, stěžujte si jinde. Včerejší večer sem zkazila všechno, co sem jen zkazit mohla. Vlastně se to celé týká K.. Strašně nerada ho vidím zklamaného a ještě horší to je, když za to můžu já. Nevím jak, ale on prostě zvládá dokonale mi promlouvat do duše. Nechci tu rozepisovat, čeho se naše "hádka" týkala, shrnu to tak, že chyba byla ve mně a momentálně se mu bojím i napsat .. Chjo, kdyby tak šel vrátit čas. Šla jsem spát v jednu a vstávala v deset, takže sem alespoň trochu dospala to, co se přes týden tak zanedbala. Včera jsem ještě stihla napsat článek na Krásnou a nafotit fotky na téma "Čím.." To vám nebudu prozrazovat, brzy v kinech (resp. na Krásné ;D). Doma jsem akorát s dvojčetem, zbytek rodiny je někde nakupovat, ani nevím kde. Kdybych jen věděla, jak se zase s K. udobřit. Trápí mě to celý den. Dopoledne sem si udělala beauty day, nalakovala si nehty, umyla vlasy atp. a asi dvě hodiny poctivě uklízela, abych aspoň tý mámě udělala radost. K obědu bych si jindy něco uvařila, když je volná kuchyně, ale vůbec nemám náladu, tak sem skončila na toastech. Teď sem asi dvacet minut upravovala tuhle fotku, abych aspoň měla co dát do článku a snažím se dokopat k tomu, abych napsala K. Mějte se lépe než já.


Diary: Jak Jennifer neví a ví co chce~

23. june 2011 at 16:55 | Lea Jennifer |  Diary
Krásné dobré odpoledne :)
obdivuji sama sebe, že vůbec sem schopná psát článek, když sem tak neuvěřitelně ospalá. V úterý večer jsme jeli se školou na večerní představení do Krumlova na otáčivý hlediště. Bylo to fajn, skoro sem usnula kámošovi ze třídy na rameni a málem umrzla díky tomu, že mi další kámoška neustále brala deku :D Vrátili jsme se asi ve dvě v noci a já stejně ještě do půl třetí byla na FB, protože tam na mě čekal K. Měl o mě starost, jé :) Pokud si ještě pamatujete na kluka z víkendu (F.), o kterém sem nedávno psala, tak přesně od toho sem dostala ve středu milostné vyznání ve zprávě opět na FB. Prý mi to chtěl říct už na Řípu, ale nenašel odvahu, znovu jé :) Tak sem řekla, že až se za týden uvidíme, tak to dořešíme v reálu, že to bude lepší. Fakt nechápu, na co do tý školy ještě chodíme. Vážně už je to jen proto, aby se učitelé nenudili, protože stejně celá třída při jejich debilních opakováních spí a oni si povídají s tabulí :D Mohli nám dát vysvědčení krásně už dneska a já mohla zbytek týdne prospat. Co jsme přijeli z Krumlova, tak sem pořád unavená *zívne si*. Ve třídě se profláklo, že spolu chodí spolužák a spolužačka. Jsou tak sladcí, já jim to tak přeju :D Akorát najdou se kreténi, kteří se jim posmívají nebo jim nadávají, tak je posílám někam s tím, že jim jenom závidí. Sama vím, jak hnusné to je, když se vám někdo neustále sere do vztahu. S F. ještě ani nechodím a už na mě pokřikují jeho příjmení a tak podobně. Nepochopím. Ráno sem v bude poslouchala písničky z mobilu, když se mi hrozně zasekl. Já slečna chytrá sem vyndala baterku a tím (což sem se pak dozvěděla od kamaráda) si resetovala paměťovku a všechny písničky mám v ..někde. Takže mám moc velkou radost :D
Lea Jennifer

Diary: Please don't stop the music

20. june 2011 at 17:08 | Lea Jennifer |  Diary
Bré odpoledne :)
Nikdy sem neměla něčím zvláštní oči. Zelené, velké kukadla, souměrně daleko od nosu.. nemůžu si stěžovat, vlastně se mi docela líbí (ale nejsem namyšlená :D) Dnešek sem strávila doma, protože mě od rána bolí břicho :/ Promazala sem tu pár starých článků a snažila se vylepšit menu tak, že stejně zůstalo úplně jako před tím :D Stále ještě spřáteluju, aby se neřeklo ;D Koukala sem na film Mládí v hajzlu, protože asi před rokem sem četla knížku, která je mimochodem stokrát lepší jak ten film, s ním snad ani neztrácejte čas. Tím, že sem zůstala doma, sem prošvihla čtvrtletku z matiky, což mě zase tak moc netěší, protože se mi to moc nechce zítra dopisovat. Taky sem měla mít zkoušky z nauky (ještě lepší :D), který taky budu muset dodělávat. Naštěstí se zítra uzavírají známky, aspoň jedno významné plus. Vlastně je tu ještě druhé, zítra taky večer jedu se školou do Krumlova na otáčivé hlediště, jako každý rok. Třídní na nás pravidelně kašle s výletama, tak aspoň něco :D Když tak pročítám ty dva roky staré články, musím se smát a je mi to pomalu líto mazat. Taková sem opravdu byla? :D No jo, tehdy ta blond asi dělala svý :D Víkend byl skvělej, nezapomenutelnej <3 Jeli jsme tři hodiny, ale nakonec všech pět rodin dorazilo na místo. Hned první večer mi bylo jasný, že to nebude jedno z těch obyčejných stanování. V sobotu jsme jeli 50 km na kole, na nějakou zříceninu se strašně skvělým názvem, kterej si nepamatuju :D

Na téma: Magic is everywhere

20. june 2011 at 12:18 | Lea Jennifer |  Free time
Tahle fotka mě opravdu zaujala, protože se mnou tak nějak souvisí. Od malinka (nebo alespoň od té doby, co se v Česku objevil Harry Potter) sem si přála být čarodějkou a každým dnem očekávala dopis z Bradavic. Ještě sice nepřišel, ale je fajn v něco věřit, protože pak má váš život smysl. Tomuhle mému dětskému snu jsem pak věnovala hodně času. Registrovala jsem se na spoustě internetových napodobenin Bradavic a s poklidem virtuálně kouzlila.


Photogallery | Believe in sun

15. june 2011 at 20:08 | Lea Jennifer
S dvojčetem jsme šli jednou běhat a vzali sebou foťák.
Nakonec jsme toho moc neuběhli, ale zato nafotili spoustu fotek :D
Možná jste si všimli, že pár fotek je i na novém dessu, ještě tam nemám obarvenou tu hlavu :)
Jak to všechno dopadlo, to posuďte sami :)
Jediná upravená :)


Diary: Skrz červené vlasy se na svět lépe kouká~

12. june 2011 at 11:16 | Lea Jennifer |  Diary
Dobré ráno :)*
něco vám povím. Obarvit si vlasy na červeno (vlastně to není červená, ten odstín se jmenuje Indian Summer) byl ten nejlepší risk, který jsem kdy v životě udělala :D Fakt, nikdy sem se sama sobě nelíbila tolik, jako teď :D Vlevo můžete vidět důkaz, ale je to při umělém světle, napůl mokrých vlasech a mám tam divné oko neurčité barvy = nic moc fotka, dodám lepší ;D Každopádně, konečně se splnil můj sen zbavit se původní vyblité barvy :D Navíc, na netu sem si přečetla samé kladné reakce na rusovlásky, jako příklad uvedu zde a zde. Prostě přečteno, shrnuto, potvrzeno, červenovlásky jsou označovány za výjímečné, nespoutané a vášnivé ženy, protože nejsou tak časté. Prý se často stává, že nezadané ženy si obarví hlavu načerveno, aby daly najevo, že jsou volné :D To sem si ale přečetla až po tom obarvení jasné? :D Heh, taky je mi už nějak jedno, co si o tom myslí ostatní, i když sem slyšela zatím jen samé kladné reakce, nejdůležitější je pro mě, jak se v těch vlasech cítím já ;) Včera jsem byla na oslavě narozenin a spala tam až do dnešního rána. Není to nic moc, když tam všichni kouří a kamarádi vám jako naschvál foukají kouř do obličeje a dělají si z vás srandu, protože nekouříte. Vlastně to docela zamrzí. Dost to zamrzí. Ale já se měnit nebudu, kouřit prostě nechci. Celou noc jako naschvál propršelo, takže bylo moc fajn být v tý zimě a ještě venku spát ve stanu :D Prostě, dá se říct, že sem zažila lepší oslavy. Dneska budu dospávat, učit se do školy a psát články na Krásná.cz ;) Tak se mějte krásně a až potkáte rusovlásku, vzpomeňte na mě <3 :)

Jak Facebook "zvyšuje" sebevědomí

10. june 2011 at 17:29 | Lea Jennifer |  Free time
Říká se, že kdo nemá facebook, ten jakoby nežil. Já teda spíše obdivuji ty lidi, kteří si ho dokázali po čase zrušit, nebo si ho vůbec nezakládali.
Jaké je a není facebook zlo, se v tomto článku zamýšlet nechci. O tom si každý stejně myslí své. Ráda bych se vyjádřila k jiné věci. Často, když tak po večerech projíždím různé profily, si všímám, jak se dané slečny i chlapci snaží nasbírat co nejvíce "lajků" ke svým fotkám.
To potom na školní chodbě slýchám věty typu: "Moje fotka už se líbí deseti lidem!" nebo "Za dvě hodiny mám u té fotky pět lajků!" Ano, z takových lidí vyzařuje radost, nadšení a často i namyšlenost. "Lajky" jim dělají dobře a zvyšují jim sebevědomí. Jeví se to tedy jako docela dobromylná věcička.
V dnešní době málokdy potkáš nějakého člověka, který by ti hned při prvním očním kontaktu začal vtloukat do hlavy, jak moc se mu líbíš. To samé kluci. Mužská polovina naší "facebookové generace" vyrůstá v tom, že holku na sebe může upozornit vlastně docela jednoduše. Přece tím zázračným tlačítkem "Šťouchnout". A hele, další užitečná věc!
Tyhle a mnoho dalších vychytávek facebook ukrývá. Dá se říct, že nám teenagerům, to dělá život podstatně lehčí. Kolikrát už jsme ale zaslechli, jak si tím kazíme život a přicházíme o spoustu hezkých chvil, které bychom mohli zažít v realitě. My je místo toho promrháme v tom lehkém virtuálním světě, kde můžeme naše chyby smazat.
Ano, facebook má své pro i proti a je na každém člověku, jaký k němu má přístup. Když někomu "lajky" pomůžou zvýšit sebevědomí, nebo popřemýšlet, že jeho komplexy vlastně nejsou tak významné, tak se to rozhodně nedá považovat za něco špatného. Naopak ale, nezapomínejme na realitu, vždyť jenom v té můžeme opravdu žít ;-)

Diary: Jak dělat na blogu celé odpoledne, aby byl výsledek nulový~

9. june 2011 at 18:30 | Lea Jennifer |  Diary
Dobré odpoledne :)
nadpis tak nějak sedí na mou dnešní odpolední zábavu. Ano, celé odpoledne jsem se věnovala blogu, i když to tak možná nevypadá :D Můj profil už najdete na Krásné.cz zde a to je možná ta věc, která mě přinutila věnovat blogu zase nějaký ten můj volný čas :) Ve škole je to teď záhul - nezáhul, protože úkolů je méně ale testů více :/ Pan D. už mě úplně ignoruje, takže doufám už jen v jedno přísloví, a to "Sejde z očí, sejde z mysli..", protože jiné řešení to fakt nemá. Včera jsem zkoušela alergickou reakci na tu červenou barvu, žádná se neprojevila, tudíž jedu podle plánu a zítra si obarvím celou hlavu ^^Hrozně se těším. V sobotu se pak chystám na kamarádčinu oslavu a neděli bych nejraději proválela doma u počítače :D Mám už napsaných pár témat na další články pro Krásnou, čekujte můj blog a dozvíte se víc :) Připadám si jak nějaká reklamní agentura, fakt :D Už aby ty prázdniny byly, škola mi pomalu začíná lézt na mozek. A taky začínám pomalu cítit v kostech, že tohle léto bude legendární <3 Mějte se tak, jak chcete.
Lea Jennifer

Photogallery | What's new in my wardrobe?

7. june 2011 at 19:17 | Lea Jennifer |  Fashion
Každoročně si z Čejkovské pouti přivezu nějaké oblečení, letos sem měla už od začátku vyhlídlé tohle proužkované triko s velkou mašlí. Dala sem (respektive štědrý sponzor babička :D) za něj 300,- a opravdu se mi líbí ;)