May 2011

Diary: How to be a bitch?

31. may 2011 at 19:02 | Lea Jennifer |  Diary
Krásné dobré odpoledne :)
Jop, udělala sem zkoušky z kláves (!). Měla sem z nich opravdu strach, skladby, co jsem měla hrát, sem moc neuměla a na rovinu jsem se radši dívala na Simpsonovi, než abych je cvičila :D No, taky u Čerešniček sem nastavila tempo o dvacet dob nižší, takže z toho byla taková ukolébavka, ale ukecala jsem to :D Myslela sem, že je to větší událost :D Přišla jsem tam a ty učitelé úplně v pohodě, normálně se tam bavili, když sem hrála (což je dobře, nikdo nepostřehl moje přehmaty :D) a nakonec teda že ano :) Přesně třicet dní, a jsou tu prázdniny <3 Hned 1/7 sem měla odjet s kámoškou na Festival Fantazie jako loni, ale nakonec to rušíme, bo jede na tábor. No nevadí, aspoň se pořádně vyspim první dny prázdnin, protože pak už jen dva týdny a začnou Skaliny - tábor, na který se těším celý rok :) Letos si to hodlám dost užít, jen mě štve že tam nejede kámoška, s kterou sem se neviděla dva roky a že tam jede moje dvojče :/ :D Uf, ač je konec května, škola je teď v pohodě, bo se píšou maturity, takže jsme v jiné budově, než normálně a všechno je tak nějak fajn. Po večerech, když ten debil nevlastní fotr vypne net, chodím běhat, bo je teplo. Což mi připomíná moje nové černé minišaty, které jsem měla dneska na sobě - nádhera <3 Hodím sem fotku :) Tak to je snad všechno.
Au revoir, Lea Jennifer

Diary: Jak proměnit 5 minut slávy v 10 minut slávy ~

23. may 2011 at 19:10 | Lea Jennifer |  Diary
Ciao ^^
víte co? Na tom pozitivním myšlení opravdu něco bude! :) Od rána mám dobrou náladu (díky tobě, včerejší tabulko čokolády :D) a docela se mi daří. Odpadla mi hodina kláves = volné odpoledne, usmíření s Dawem a navíc mi přišel e-mail z Krásná.cz, že postupuji do užšího kola výběru (vybrali dvacet blogerek) a potřebovali poslat nějaké informace ^^ Fíhá, tohle květnový počasí je fajn. Když prší, můžete se zahrabat hluboko pod deku a koukat na Simpsonovi, když je hezky tak můžete chytat venku barvu...a pořád se to střídá takže se vlastně nenudíte :D Víkendy teď mívám hodně zabraný, je období, kde jsou všude poutě (kde na to sakra má brát člověk pořád peníze?) :D Tento víkend jsem byla u táty, v sobotu na hasičský soutěži, kde sem potkala pár pěkných kluků <3 a v neděli na kole s kámoškama, protože jsme vyhlížely naše klučičí oběti z májky. Snad díky bohu, že jsme je nepotkaly :D Odpoledne jsme napouštěli bazén, takže jsem si smočila aspoň nohy a když mě tam Lucka chtěla hodit a já se jí vyvlíkla, krásně sem si odřela koleno :D Věřte nebo ne, odřený koleno dost štípe, když si holíte nohy :D V hlavě se mi teď usadili dvě témata, o kterých bych mohla psát další článek pro Krásná.cz. Jedno z nich by bylo o facebooku a o tom, jak v dnešní době všem (tak jasné i mě) záleží na tom, kolik mají Like u fotek. Prostě úvaha nad tím, proč to vlastně potřebují a jak moc jim to zvedá sebevědomí. A ta druhé sem právě zapomněla, no nevadí :D Pro dnešek vám doporučuju krátkou povídku, kterou sem si "objednala" od kamarádky přes net - Číst zde - .Dokud je hezky, jdu dělat něco užitečného, fotit, učit se nebo běhat :)
Au revoir, Lea Jennifer :*

Diary: Jak se Jennifer plazila po zemi a rušila kachny~

1. may 2011 at 18:04 | Lea Jennifer |  Diary
Ciao babies ^^
Taky tý holce tak strašně závidíte ty krásný vlasy? Taky chci mít také :D Zrovna teď je mám "krásně" zvlněné, protože sem si je myla a o víkendu jim chci dávat klid od žehlení .. a ještě s kombinací jejich barvy, která se nedá přirovnat k ničemu slušnému je to prostě děs. Musím si zajít ke kadeřnici a nechám si je buď zesvětlit nebo ztmavit, ještě nevím jestli přelivem, melírem nebo pramínkama. Jojo, dilema. Taky uvažuju o zrzavý barvě. Každý v mládí musí udělat něco šíleného, tak proč si neobarvit hlavu nazrzavo? :D Láká mně to čím dál více. Takže vyzpovídání o vlasech odškrtnout - splněno X nesplněno. Před pěti minutama sem zakládala novej blog na blogspotu. Jsem sobec a adresu vám nedám, protože sem zlá stará čarodějnice, co nesnáší, když jí někdo ze třídy nebo její sestra čte blog (ano mluvím k vám!). Ale registraci jsem nakonec zrušila. Koukejte na to, měla sem tady za dva roky už 7 000 návštěvníků. A vůbec ty vzpomínky..? Když sem brečela, psala sem článek. Když sem se smála, psala sem článek. Článek sem psala když sem absolovovala příjímačky, když sem se rozcházela s klukem, když sem byla trochu připitá...je toho tolik a tolik vzpomínek. Tady jsem něco a na blogspotu nejsem nic. Bylo by to od znova, odraz od dna. Možná bych měla nějakou podporu ještě z blogu, ale nebylo už by to takové.. takové. Takže tu zůstanu a soukromí si prostě nějak musím zařídit. A možná určité změny. Jop, teď nějak zkrotit ty vlasy, vidím to na drdol, sbalit se a odjet odtud z toho ráje domů, kde bude čekat prababička s novými články o anorektičkách pro mě :D Jojo, těším se :D *ironie* Pí.es: Nadpis nakonec vůbec nesouvisí se článkem, za to se omlouvám, o Májce a o kachnách zase někdy příště :P