February 2011

Nový hit na ráno i do školy? Termosky!

23. february 2011 at 15:40 | Lea Jennifer |  Fashion
Ciao ^^
dneska sem si o angličtině uvědomila jak moc tu svojí termosku miluju :D
Není nic lepšího než mít celý den teplý kafe nebo čaj :D
Nevím kdy ta éra termosek u mě začla ale minulý rok jsme s Kai měli vždycky o hodinách naše
čajové dýchánky :D Takže možná to bylo tehdy. Poslední dobou sem si ale všimla, že termosky nosí do školy
i do práce docela dost lidí. Aby ne, už kvůli tomu pěknýmu desingu :D
.
http://data.whicdn.com/images/1640683/4385879729_dac4ee02dc_large.jpg?1268065607
.

No time..i think?

20. february 2011 at 15:05 | Lea Jennifer |  Diary
Peace...by me
Peace.
Ta fotka je stará asi sto let ale mě se líbí ^^ a třeba mě za to sežerte, že má růžovej rámeček :P Byli časy, když sem si ještě lakovala každej nehet jinak :D Né že teď bych to nedělala, ale v menší míře :D Už jsou tři a já toho musím tolik stihnout. Sakra. Na slohovku máme zítra mít něco jako domácí esej a jako typ máme výklad. Buď budu psát o konci světa v roce 2012 nebo o ropným krachu. I když si je to hodně podobný, mě tyhle témata zajímají. Dá se toho na ně hodně napsat. Nesnáším rozhodování. Opravdu čím dál více. Raději bych byla naštvaná, že někdo se rozhodl za mě než abych se musela rozhodovat sama :D Včera se stalo..no totiž..je to jedno. Je to jen virtuální svět, tak bych to prostě neměla řešit a kašlat na to. Jenže ten virtuální svět je často složitější než ten reálný. Vlastně u mě je to ve většině případů. Uff. Sedím a přemýšlím co všechno jsem to chtěla napsat. Pokračuju v mazání článků, ale říkám si zase na druhou stranu, že v AK je to teď boj o popularitu. A možná si tu ty svoje staré, trapné články nechám než abych je kvůli nějakému AK mazala.
XoXo
Lea Jennifer

Someone, Nobody~

15. february 2011 at 16:49 | Lea Jennifer |  Diary
Použitý obrázek je by www.weheartit.com! Lea Jennifer :)
Peace všem ^^
něco z tohoto článku vyleze, nemám jasnou představu. Vlastně od té doby co na můj blog přišlo více lidí než by mělo a než jsem chtěla, se bojím napsat cokoliv co bych chtěla napsat. Jasně, já vím. Chtěla jsem popularitu, být jedna z těch "slavných" blogerek, možná spasit svět..
Co já vím..
A čím víc lidí sem chodí, tím méně toho píšu o sobě a tím méně se mi líbí mé články. Můžu si vybrat. Být populární, ale psát dylinkovské články s narvanou rubrikou Beauty. Nebo nebýt populární, ale psát SVOJE články. Jo, tak to prostě je a říkejte si co chcete. Ohledně toho soukromí. O mém blogu ví spoustu kámošek, dokonce už i on :* nebo třeba mojé ségra. Možná sem se chtěla v očích těhle lidí blýsknout a předvést se se svou mega návštěvností, ale pomalu mi začíná docházet, jaká blbost to byla. Jenže přesunout very-pink-rabbit kdo ví kam a začínat od začátku...na to nemám nervy. Dva roky mi trvalo dostat se tam kde jsem s tímto blogem. Takže přesouvání se nekoná, vyvěste vlajky..
Halelůja..

Tak půjdu s dobou - otázky na videoodpovědi

8. february 2011 at 19:36 | Lea Jennifer |  Diary
Tak jsem se rozhodla že půjdu s dobou a též natočím videoodpověď :D
Takže vás poprosím o otázky do komentů.
Díky :)*
cfa

Laughter is the music of life^^

6. february 2011 at 18:45 | Lea Jennifer |  Diary
Použitý obrázek je by www.weheartit.com! Lea Jennifer :)
Ciao ^^
Nový dess, přesně jak sem si přála s mými fotkami :) Je by me, zabral mi celé včerejší odpoledne i když se to nezdá :D Furt jsem byla s něčím nespokojená :D Líbí se mi ale myslím, že se brzo okouká :) Než na to zapomenu, jestli na mě máte jakoukoli otázku tak se ptejte na Formspring. Dnes je to měsíc ode dne kdy jsem se seznámila s ním :* Jo já vím, jsem na ty datumy úplně ujetá :D Za týden jedu k němu a budem se dívat na Čtvrtýho druha, což je podle něj úplně děsnej horor :D Já se tomu nebráním v jeho blízkosti :D Včera jsem si taky udělala z fima takej pěknej náramek s barevnými korálky a černou mašličkou <3 Večer jsem si pak pobrečela u tohoto videa, opravdu doporučuju. Je to tak smutný, že to rozbrečí každého citlivějšího člověka :D Pokuď jste výjímka, klidně se přihlaste do komentáře :D Pro dnešek se loučím :)
XoXo
Lea Jennifer

Jak na originální doplňky - (+ moje fotky)

5. february 2011 at 13:50 | Lea Jennifer |  Fashion
Po chvilce přemýšlení sem se rozmyslela, že dnes napíšu o módních
doplňcích. Jak se říká, nikdy jich není dost a třeba já mám pro ně slabost :)
Omluvte prosím špatnou kvalitu mých fotek, jsou focené přes webku :)

You give me a wings~

4. february 2011 at 13:45 | Lea Jennifer |  Diary
Použitý obrázek je by www.weheartit.com! Lea Jennifer :)
Ola ^^
tuž tu je ten deníček, víte co sliby chyby žé :D
Jinak dobré ráno, píšu vám z postele :D Ale né už sem tak hodinu vzhůru, dělám si beauty day :D Čistím ksicht různejma maskama, trhám obočí (což sem zas mimochodem totálně zkazila :D), lakuju nehty a tak :D Čas od času je fajn takto si zarelaxovat :D Taky nechci propsat celej den na skypu s ním :* né že bych nechtěla ale pak si vyčítám, že trávím moc času u počítače :D Volám si s ním přes webku ale né moc ráda páč já do notebooku čumim strašně a pořád sem pak nervózní a kontroluju se :D Prostě raději píšu než volám :D Taky mi máma dovolila jít na střední do Budějc, kam sem vždycky chtěla. Jenže příjímačky budou dost těžký, takže teď musíme ve škole zabrat :) Ale blogu se budu snažit věnovat i nadále :) Mimo to na vaše otázky odpovídám TU a bylo by to asi všechno :)
XoXo
Lea Jennifer