August 2010

Nadměrné maličkosti.

2. august 2010 at 10:22 | P!nK RaBBit |  Diary
Halelúja...Svolejte všechen lid..! Přijela sem z tábora..!

Miluju to tam. To místo, ty lidi. Neubránila jsem se slzám dva dny před odjezdem, neubránila jsem se slzám ani při odjezdu, neubráním se slzám ani teď. Je to místo kam když jedete poprvé, nemusíte se bát že byste nenašli kámoše. Kam když jedete podruhé, nemusíte se bát že tam už nebudou ty samý lidi. Budou. Když jedete potřetí nemusíte se bát, že už to bude nuda. A když jedete počtvrtý. Jste machr.Jako já mimochodem.

~

Stejská se mi kurva. Kurva. Kurva. Po Skalinách, tom nejlepším táboře. Jasně, že jo. Za rok se sejdeme zas i se Stellou doufám. A i s člověkem s kterým mi to letos nevyšlo. ON chtěl, JÁ chtěla ale osud asi ne. Doufám ale že příští rok zas přijede i když nakecává, že ne.

~

Když se vám někdo líbí, ale nehodíte se k sobě povahama, co uděláte? Uvažujete. Tak dlouho, než vám dojde, že tohle nepůjde. A ostatním to dojde dřív. A vy jim prostě musíte dát za pravdu. A oni se tiše chichotají, že to zas vyšlo jak chtěli. A vám zbydou jen myšlenky. Smutné převážně.

~

Dobře, dost úvah. Ale přijde mi že jsem se po Skalinách strašně změnila. Jako každej rok sem zas o něco dál na měřítku vyspělosti. Asi proto to tam mam tak ráda. Nevím co bych ještě potřebovala napsat. Všechno jsou to je maličkosti. Střípky z toho všeho, co se dělo. Nadměrné střípky maličkostí...